Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Barkas B1000 vásárlásánál...

Barkas B1000 vásárlásánál mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

4T motorosat szeretnék. Elsősorban olyan érdekelne, amit drága javítani, de az apróbb hibákra is figyelnék.

A 4T Barkasokban ugyan az a VW motor van mi9nt a Trabant 1.1-ben?


2013. jan. 22. 14:39
 1/6 A kérdező kommentje:
És még az is érdekelne, hogy mennyit fogyaszt kb?
2013. jan. 22. 14:44
 2/6 anonim ***** válasza:
4T Barkas? Én ilyenről sosem hallottam...
2013. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig van ilyen
2013. jan. 22. 14:59
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

De 1.3-as motorral szerelték, mint a Wartburgokat is.

2013. jan. 22. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Motor egyben van-e, rozsda mennyire ette meg, mozgó alkatrészek mennyire kopottak. Ami Barkas ma van eladó annak az árából + javíttatásából egy normális autót is lehet venni.
2013. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk volt egy zweitakt barkácsunk 9évig,mikor meglett a jogsim,én is azon kezdtem vezetni,fékezésnél figyelni kellett,mert hol balra,hol jobbra húzott.Az önindító mindig beszart,a ventillátor hardyja is,a "digitális" műszerfal vicc volt.Hengerfejtömítés csere az út szélén mindennapos dolog volt,akárcsak a légtelenítések,a rozsda jött ki rajta minden felé,a műszakiztatás egyet jelentett a karosszériázással.Egyszer az alja is kiszakadt.Ennek ellenére hihetetlen nagy élmény volt vezetni,jól kilát belőle az ember,az úttartása csapnivaló,mint az odavetített jelenetekben a filmekben úgy járt a kezemben a kormány.Volt benne benzinkályha is,frankón működött míg egyszer csak meg nem adta magát.

Ha találsz még vegyél,majd küldj képet.

2013. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!