Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire jó egy naked motor?

Enajjer kérdése:

Mire jó egy naked motor?

Figyelt kérdés
Nincs szélvédelme, ezért nem jó országúton, nem való terepre... Kinek az igényeit elégíti ki? Abszolút városi? Akkor miért csinálnak 1100 köbcentist, amikor az már nagy egy városra nézve...
2013. jan. 18. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Jók országútra is,sőt, még autópályára is, csak meg kell szokni.
2013. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én régen azt hittem hogy el van írva és NEKED a motor-t jelenti :)
2013. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
valakinek ez jön be de 130km/h azért ellehet viselni a menetszelet,és a 160-200le motoroknak se sok értelme mert kanyarokban a legtöbb tulaj nem tudja kimotorozni de azért mégis jó az a 160-200 paci mikor egyenesben megengeded neki
2013. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem design kérdés csak. Nekem tetszenek a naked bike-ok. Ha motort vennék, ebben a kategóriában gondolkodnék. 1100 ccm azért kell, hogy érezd a lábad között a DÖGÖT :D

Tökéletes amúgy hobbi használatra, rövidebb túrákra. Azoknak akik a versenymotorok, túramotorok között vacillálnak. Jampeckodni tökéletes :D Országútra is jó, ha nem 240-el közlekednél, hanem a megengedett sebességgel.

2013. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is inkább a naked gépeket pártolom, mert szeretem látni, hogy mi dolgozik alattam. Meg ha valami bibi van, akkor az út szélén nem kell meghámozni a motort, hanem csak beleturkálok. Mondjuk tényleg kényelmesebb idomos motorral menni, rövid gatyában, trikóban, 130 km/h-s sebességnél se éreztem semmit. Az én gépem is félig-meddig naked, csak van rajta egy fejidom, bár az se sokat véd.
2013. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg mondjuk egy esetleges csúszásnál csak a tankot kell kikalapálni, meg a blokkot lecsiszolni, nem kell új idomot venni, vagy műanyaghegesztőhöz rohangálni vele, fényeztetni, stb.
2013. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!