Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény Malaguti Drakon?

Anonymus7 kérdése:

Vélemény Malaguti Drakon?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó.
2012. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó.
2012. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szuper.
2012. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondva: Nekem totál csúnya! Az a lámpa... meg úgy az egész motor... A hűtőnél az a 3 védő... nagyon gagyi szerintem. Inkább egy 50es DT vagy bármi más...
2012. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balage30 válasza:
Szinte a legjobb motor a kategóriájában. Vetekszik az Aprilia RS50-nel, de az RS50-en egyrészt kényelmetlen az ülés, másrészt az üléspozíció miatt, ha huzamosabb ideig ülsz a motoron megfájdul a csuklód és ha nagyobb a termeted egy burkolt motoron elég furán fogsz mutatni. Ezzel ellentétben a Drakonon más az üléspozíció és az ülés is sokkal kényelmesebb, bőven lehet vele túrázni. Teljesítmény szinten is nagyjából az RS szintjén van, de egy 70-es hengerrel, malossi sportkuplunggal és egy LeoVince V6-tal bőven viszi az 130-at. Esztétikai szempontból pedig kinek mi jön be, szerintem egy Malaguti Drakon az 50-es kategóriában a legjobb választás, ha utcára és túrákra kell... földutat is viszi, de arra ottvannak az endurok.
2012. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!