Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hiába tanultam meg mindent,...

Hiába tanultam meg mindent, egyszerűen nem jó a 'beszélőkém', leblokkolok, és összehordok mindent, összekeverem a vérzéseket meg stb. Ez ellen tudnék valamit tenni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az elsősegélyvizsgám, ma volt a tanfolyam utolsó napja, és úgy csináltunk mintha vizsga lett volna, megcsináltuk az újraélesztést, az eszméletlen vizsgálatot, stabil oldalfekvést... De amikor a beszélésre került a sor, hogy a szituációkra kellett megadni a helyes választ h mit kell csinálni... Leblokkoltam, egyszerűen nem tudtam, össze vissza kevertem mindent mindennel. Pedig itthon felmondtam az összes tételt, meg mindent megtanultam ami a könyvben volt. Tudni tudom, de elmondani nem nagyon megy. Úgy kellett kihúznia belőlem, ő is mondta hogy látja hogy tudom, de ne legyek 'megijedve' , amit tudok azt mondjam el... még az sem baj h ha hülyeséget mondok, de valamit mondjunk, mert ha jó az újra élesztés meg a stabil oldal fektetés, meg a kötözések már átengednek azt mondta... De nem tudom. 'Kicsit' parázok.
2013. jan. 22. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Ezt a vizsgát csak a papirok wéget csinálják! Tuti h átmész!
2013. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát nagyon bízom benne, hogy holnap sikerülni fog. Stressz helyzetben teljesen kész vagyok.. :D
2013. jan. 22. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!