Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lepattog a kocsin a festék....

Lepattog a kocsin a festék. Hogyan tudom ezeket a hibákat kijavítani? Kép mellékelve, miről is van szó.

Figyelt kérdés

javítófestéket gondoltam h veszek, de ahhoz valami autógitt vagy mi kell, pontosan nem tudom a nevét. milyen áron van ez? és hogyan kellene h megcsináljam?


képek: [link]


[link]



2013. jan. 20. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel kell kijavítanod. Festékboltban is árulják.

2013. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és továbbá? hogyan fessem le vagy honnan rendeljek javítófestéket?
2013. jan. 20. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Helyedben autófényezőhöz vinném. Ezeket a kis vackokat pár ezerből megúszod, én is csináltattam már ilyeneket az autómon. Az egyik mikor egy külföldi nyaralásra fáradtan érkeztem meg, aztán parkoláskor belementem abba a lakókocsiba amit béreltünk. Ugyanígy lejött a festék, még be is horpadt. Nem került sokba. Alapból sokkal jobban jársz és szebb is lesz, mintha otthon mindenféle tapasztalat nélkül elkezdenél kókányolni. Én elég merész barkács vagyok, de mégse vállaltam be.
2013. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és az egész elemet fújnák ezért? kb mennyibe fájna?
2013. jan. 20. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy az egészet! Csak azt ahol a sérülés van. Az autó színkódjához passzoló festékkel csinálják meg. Ilyen esetben nyugodtan lehet, nem lesz észrevehető, mivel nincs megkopva a festék, a képekből ítélve nem túl régi Opel Astra G-d van. Nem emlékszem már pontosan nekem mennyibe került, mert egy másik sérüléssel csináltattam együttesen. De emlékszem, hogy csak valami pár ezer volt.
2013. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ!
2013. jan. 20. 23:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!