Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autófényezők milyen mérlege...

Az autófényezők milyen mérleget használnak a festék kikeveréséhez? Hol lehet ilyen festékmérleget beszerezni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 19:31
 1/5 anonim válasza:
33%
Tökéletes kategória választás...
2012. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
direkt van ilyen bolt az a neve autófényezők mérlegboltja ,na ott
2012. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A válaszadóknak üzenném, hogy egy ember, aki még csak most ismerkedik a számítógéppel 67 éves fejjel, az egyelőre örül, ha egyik kategóriába is sikerül beírnia a kérdését. Egy rég nem látott kedves barátommal összefutottam, megtudtam, hogy épp mi foglalkoztatja, és szerettem volna meglepni egy ilyen mérleggel.

Ez a baj itt Magyarországon, hogy az emberek ha segíteni nem is bírnak, de egy-két rossz szavuk mindenképpen van a másikhoz. Jellemző itt a mértéktelen rosszindulat, és a késztetés, hogy megbántsuk a másikat. Savanyú egy nép ez. Köszönöm, hasonló kommentárokat nem kérek.

2012. dec. 13. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Ahogy ön mi sem tudjuk ki van a gép túloldalán,egy szórakozó tini vagy egy kretén?Esetleg egy eltévedt kezdő.

De van a neten több kereső is pl a google ,10 mp alatt ezt találtam:

[link]


frankón mondom,hogy nem rosszindulatból max egy gyenge poénból írtam,de nem kell mártírkodni ,és ezer év fájdalmával vagdalkozni. :)

tisztelettel Jani.

még link:

[link]

2012. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Egyelőre még csak haladok az internetezéssel, meg egyáltalán ezzel a számítógéppel, és weboldalakat sem ismerek még sokat, így nagy segítség nekem bármilyen építő jellegű válasz. A linkeket köszönöm, megnéztem őket. Itt fogok keresgélni.
2012. dec. 13. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!