Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vennétek a...

Milyen motort vennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

130 e ft van rá átírással. Úgy látom hogy csak az etz van ilyen áron.(ja és a többi szoci) Van e más fajta motor ilyen árban? Nekem csak a túra jellegűek jönnek be, tehát enduró, cross, chopper és a robogók kiesnek. Sajnos ilyen vagyok :)

Ahogy nézegettem még robogó lehetne, de ahogy írtam azok nem jönnek be az automata váltójával meg a pici kerekeivel ja és a forma világuk nem jön be.



2013. jan. 12. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
ccm mennyi legyen? 125?
2013. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

350 es jáva :DDD

sajnos ennyiért csak sz*r állípotut találsz, de az élmény garantált :D

150 et tudnak emnni :D ami azona motoron ,hifddel, hogy elég :D

2013. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ETZ 250 az egy nagyon jó választás!



Én tavaj bóvettem gyári állapotút 120ért nos a világ legboldogabb embere vagyok!!! :)

Én ilyen árban még a 350jawakat nézegettem,de a 250ETZ,mindenütt a megbízhatóbb kategóriában van és ezek közt vaciláltam.Két személyel is nagyon jó,fogyasztása 4-5 közt ,nagyon jól gyorsul ha úgy elözöl vele,tudod tartani a tempót a nagyobb motorosokkal is .és akármerre megyek azért megnézik a kicsikémet,meg nosztalgiáznak felette.

átírás 35be került biztosítással(érvényes friss műszakival vettem)

Érdemes egy kis plusz pénzt szerezni és venni egyet jó állapotút kevés kilóméterrel.

2013. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
max 400 ccm-ig
2013. jan. 12. 20:25
 5/10 anonim ***** válasza:
ETZ 250 a jó választás, amiből jó állapotút kapsz ennyiért. Lehet hogy alálsz újabbat, de az biztos hogy nagyon leharcolt. Vagy veszel egy ETZ- és később veszel nagyobb úrá, vagy gyűjesz még legalább ugyan ennyit és akkor udsz venni egy öreg túra motort.
2013. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Amúgy én is nézegettem 350es jawakat de a fogyasztásuk egy picit több mint a tz-jé. Amúgy 250 es ETZ-ket nézegettem eddig is de elgondolkodtam hogy lehetne e másmilyen ebbe az árkategóriában, de akkor jól gondoltam hogy nincs. Akkor nézegetem tovább az etz-ket :)

2013. jan. 12. 23:29
 7/10 anonim ***** válasza:
60-évet megértem, minden típust végig próbáltam ha rám hallgatsz,350-jávában gondolkodj nagy testű,aránylag stabil, és ebben az árfekvésben tarol.Ja és ha kicseréled a gyújtását elektromosra, semmi gondod nem lesz vele.De valóban ez pénztárca függvénye.
2013. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
350-es jawaval sok a gond, apum mindig szidja, de lehet, hogy csak azért mert most ETZ 250-je van.:) Én 250-es ETZ-re szavazok.
2013. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 350-es jawak is nagyon jók.

De ahhoz hogy egy jót kifogj ennyi pénzből az elég necces.Én amiket anno nézegettem és állapotban is vannak azok 150-től fölelé árulják őket.

Nagyon jó választás lehet egy jawa is de ha az arányokat nézzük több megbízható ETZ-zét találni mint jawa 350-et szerintem.Én nagyon sokat nézegettem a legtöbb le volt pukkanva vagy valamilyen érdekes hangja volt a blokkjának.Jó kis gépek csak ebből nagyon bele kell válogatni a jóba.

2013. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Pannónia T5 250ccm. Brutal jo. Igaz az dragabb ha jo allapotban van. Kulonben etz szavazok :)
2013. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!