Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem soká lesz a férjem 33....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiffany 22 kérdése:

Nem soká lesz a férjem 33. születésnapja ti mit vennétek mivel lepnétek meg a helyembe?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Öltözz be szobalánynak vagy nővérnek és táncolj! :D
2012. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a férjed. Szóval leírhatnád a hobbiját, vagy ilyesmi, kicsit részletesebben.
2012. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy 3 emeletes tortával,amin van egy 33-as gyertya.
2012. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. válaszoló jópofa :D tetszett :D

miután megírtam és elküldtem a kérdést eszembe jutott egy lehetőség h mit adhatnék...egy kispárnát rajta egy közös képünk...szerintetek?

2012. szept. 2. 11:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Krisztusi kor, szóval barkácsolj neki egy marhanagy keresztet, töviskoszorút... :D
2012. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Két 18-éves csajnak tuti örülne
2012. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Eszméletlen gagyi az ötleted :D

Valósítsd meg, amit az 1. mond. Cserébe képeket kérünk a cselédlányról, aki összetörte a ház urának egyik értékes vázáját, és emiatt büntetésre kárhoztatott :DD

2012. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Haha.... :/
2012. szept. 2. 11:18
 9/13 A kérdező kommentje:
az én ötletem a gagyi??? ti meg perverz szukák v.pasik vagytok idióták...az ember normálisan feltesz egy kérdést és ilyen köcsög válaszokat kap...ntom ti mit szólnátok fordított esetbe de hát min csodálkozom pfff :/
2012. szept. 2. 11:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi ez a rinya?

Komolyan kispárnát szeretnél adni a pasidnak 33 éves létére?

Semmit sem írtál róla, szóval ne csodálkozz. Mi legalább megerőltettük magunkat, és annak tudatában segítettünk, mit is szeret az összes férfi.

2012. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!