Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valaki rajtam kívül a...

Van valaki rajtam kívül a világon, aki ugyanígy utálja az automata váltókat?

Figyelt kérdés
Szerintem egyszerűen hozzátartozik az autóvezetés agyonreklámozott képéhez a kézzel történő váltás!

2013. jan. 12. 18:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
én automata párti vok
2013. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Semleges vagyok ebben a kérdésben
2013. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
Automata váltós autóm van. Ezt szeretem, ezt vettem. Gyűlölöm a manuálisat, sohase vennék olyat, egy szarnak tartom.
2013. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

Én szeretek vezetni,szeretem ha Én uralom a kocsimat,motoromat!!!

Az automata váltó,telefonálgató nőknek meg a lustáknak való!Jó oké valaki csak kifogja magának meg az is ugyanúgy kocsi,de ebből már kivették a vezetés élményét.

2013. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
18:45-ös! Teljesen igazad van! Annak van automatája, aki nem tud VEZETNI!
2013. jan. 12. 18:48
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
nekem sem jön be a dolog és az a hang amikor odalépnek neki szörnyű
2013. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Imádok vezetni és a vezetés élményéhez KELL a manuális váltó. Nincs is jobb eby kanyargós hegyi úti vezetésnél ahol tökéletesen kihasználható. A városban is szeretem.
2013. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van manuális és automata kocsim is,az automatát ugyanúgy érezni kell.
2013. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

"Annak van automatája, aki nem tud VEZETNI!"

Bizony ám. Se a kamionsofőrök, se a városi buszok vezetői nem tudnak vezetni. Vissza is kellene, hogy adja a jogosítványát mind.

Van, akinek valamiért praktikusabb az automata váltó, mint a kézi. Meg olyan is van, akinek csak a kényelem miatt kell. Azonban úgy gondolom, kicsit erős a választott váltó típusa alapján megítélni, ki mennyire tud vezetni.

Például nekem a vezetés élményéhez nem csak a kézi váltás, hanem a kézi előgyújtás-szabályzás is hozzátartozik. Szerintem mindenki hülye, aki automatikus előgyújtásszabályzós autót vesz, nem tudnak vezetni, mert nem igaz, hogy nem tudnak odafigyelni a gyújtásszektorra. Ráadásul a sok baromnak még a pótlevegőt is magának adagolja a karburátor, pedig az az igazi, gépszerű élmény ám, ha én csavargatom magamnak! Meg az olajpumpa is nyomásszabályzós... Háh, mi ez? Rendes kézipumpa, 10 km-enként megtekerem, azt' kitart a vezérlésnek. Meg a futóműhöz is lábbal taposós zsírzó kell, nem az igaziak már ezek a modern, szilentblokkos autók! Nyúlik, kenődik a szilentblokk, bezzeg nálam vas a vason, úgy kell beletolni a gépzsírt! EZ az igazi autóvezetés, nem ám a nyápickodós-zenehallgatós fajta!

Ezen a gondolatmeneten elindulva az igazi, kőkemény sofőr hamarosan egy 1900-as évek eleji Panhard & Levassor volánja mögött találja magát, aztán csak néz, mint a moziban. Pedig ott aztán kaphat gépszerű élményt orrvérzésig... Szóval én nem gyűlölöm az automata váltót, nem istenítem a kézit, de nagyon nem értem azokat, akik képesek ennyire kiakadni azon, hogy valaki más miért pont automatával veszi az autóját. Meg azokon is, akik a lelkes automatások közül nekiállnak magyarázni a bizonyítványt, hogy "azér' vagy egy fílingje, hogy otthol beteszem D-be, azt' csak Passaunál veszem ki, mikor megállok kávézni, érted". Most komolyan ennyire fontos ez?

2013. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%

Nekem ha automata kocsim lenne,nem feküdnék le nyugodtan aludni :)

Amúgy a legújabb bmw,meg egyéb nagyobb teljesítményű kocsik automaták,jó oké hogy jól gyorsul,de az nem olyan mint mikor te pakolod neki.

2013. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!