Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson-t vagy Yamaha DT-t vagyek?

Simson-t vagy Yamaha DT-t vagyek?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik a Simson... DE tudom, hogy a DT 100x jobban megy meg minden! Melyiket vegyem?

2013. jan. 11. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Dt-t hiszen valóban 100X jobb. Ha van pénzed DT-re nem is értem miért gondolkozol Simsonon. Szerelgetni akarsz vagy motorozni?
2013. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Yamaha!!!
2013. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak is DT!
2013. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első tökéletesen megfogalmazta a lényeget.
2013. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

HA szerelgetni akarsz akkor ugyan az a téma a dt-vel is mint a simsonnal.

Ha utcára akarod használni akkor a simson még is csak jobb,nos 50 környékén már találsz jó állapotút ,természetesen csak gyáriban szabad gondolkozni,és tunningmentesbe mert azokkal baj nem szokott lenni ha normálisan karban van tartva.

Viszont ha földútra mész ,mindkettő motor gáz és hamar meghalódik,szal szervíz szempontból a dt is ugyanaz mint a simó csak drágább az alkatrészei

Meg egy simsonnak motorkinézete van és feelingesebb.

2013. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mond 5. te komolyan is gondoltad a "gyári" kifejezést?

Több mint 20 éve nem gyártják, ha van valami elfekvő darab pincében padláson azt nem fogják 50E odaadni. Fíling ide vagy oda eljárt felette az idő.

2013. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

w3dzz!

Komolyan gondoltam a gyári kifejezést, ezalatt nem azt értem hogy nullkilóméteres legyen,hanem azt hogy még minden alkatrésze legyen gyári,ami meg csereérett azt csak is bontottal kelll helyettesíteni mert az sokkal jobb mínőség mint az utángyártott.

Simóból is könnyen ki lehet fogni egy jól karbantartott darabot,csak jó helyen kell nézelődni,és jól kell leszűrni a hírdetéseket is.A yamaha dt is nagyon szupi ,de ha nem úgy használod ahogy kell és tunnigolva van akkor állandóan csak a bajok vannak azzal is és szerintem csúnya,de izlések és pofonok.

A kérdezőnek meg üzenem hogy próbáljon ki egy simsont,meg egy dt- is és azt válassza amelyik jobban tetszik neki.

2013. jan. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én simsont vettem mert eladtam a dt a 125-ös jó de az 50-es egy szar
2013. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pedig normális esetben egy jó állapotó DT simán veri a Simsont aszfalton is, hát még terepen...
2013. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 crx-es ***** válasza:
Nem kell itt szépíteni tudjuk hogy a DT jobb de akinek van esze simsont vesz alkatrész van hozzá és amennyi egy szar DT mint egy tökéletes simson motorosabb nagyobb fíling úgy alakítod ahogy akarod motorosabb és nem beszélve arról hogy egy szép sajátos módosításokkal csinált simsonra büszkébb a gazdája
2013. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!