Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A volvo S40-es autók mennyire...

A volvo S40-es autók mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

És itt most nem a legújabbakra gondolok, hanem úgy '98 környéki modellekre.

Megéri megvenni őket ennyi idősen (lehetőleg millió alatt), vagy nem érdemes kockáztatni ennyi idő autóknál, ekkora kerettel ?

1.6-os benzinesek...


2013. jan. 6. 17:31
 1/10 A kérdező kommentje:

Illetve még annyi érdekelne, hogy mennyit fogyasztanak kb ?

Ez a kérdésből lemarad...

2013. jan. 6. 17:32
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég megbizható autók, fogyasztása kb. 7 liter ezzel a motorral.
2013. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Kb 8-10 1.6-os véleményt néztem át fogyastás miatt. 1 db 7.5

egy csomo 8 liter, és 2 db 10 literes átlagfogyasztást találtam.

2013. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy nagyon strapabíró, masszív kocsi. Igazi minőségi termék.

Ha csak nem veszel valami nagyon leharcolt példányt nem nagyon tudsz vele mellényúlni.

Ezzel a motorral viszont biztos nem venném. Nagyon lomha és sokat is fogyaszt.

2013. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen motorral ajánlott akkor ?
2013. jan. 6. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:
1,9 dizel.
2013. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Diesel, azok kevesebbet esznek, vagy ha benzinest szeretnél, akkor valami nagyobbat. Mondjuk 1.8, 2.0. Nem jelentős a töbletfogyasztása, viszont jól mozgatja a kasztnit. Nagyobb sebességnél, lehet hogy még nem is fogyaszt többet.
2013. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !
2013. jan. 6. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem '98-as 1.8 benzines Volvóm van.5 éve van nálam,csak ajánlani tudom.Egyik gyújtótrafóm adta meg magát kb.3 éve,10.000.- volt a cseréje más gondom nem volt vele.(olajak,fékbetét,szűrők cseréje természetesen volt).Megbízható,kényelmes,iszonyat jó a fékje,dinamikusan megy.Többen írják a fogyasztást...nekem 8 litert fogyaszt városban pályán télen-nyáron,klímával,anélkül.Mintha erre lenne beállva.Szerintem ez nem sok a közel másfél tonnás önsúlyhoz képest.

U.i:az enyém hamarosan eladósorba kerül,ha esetleg érdekel... :-)

Tényleg nagyon sajnálom,mert nagyon megszerettem,de vár rám egy V50-es.

2013. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kokoquad válasza:
Nekem volt egy 98-as évjáratú ami az életemet mentette meg. még a gyári volvo 1.6 motor volt benne ami elég ritka. Soha semmi gondom nem volt vele. Aztán egy szép napon sikerült oly módon kikerülnöm egy szarvasbikát hogy 150métert pörögtem lefelé egy domboldalon és egy kéztöréssel megúsztam és azis csak azért volt mert az oldalán állt meg az autó és alatta maradt a kezem. Csak ajánlani tudom. azóta csak volvom van jelenleg egy s80-ast hajtok.
2013. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!