Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Ford autók megbízhatóak?

A Ford autók megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Nézzünk példának egy Mondeót, vagy ott a Focus.

Esetleg tapasztalatok?


2011. nov. 4. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom nem volt velük,szerintem nagyon jo autok,de,ha vennel,csak dieselt vegyel.
2011. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyémnek semmi baja nem volt még. Bár furcsa is lenne 2 évesen...
2011. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megbízható, nem rossz anyagok vannak benne. De ez egy autó, egy gép. Ezt nem lehet szeretni, nem ad át semmit, semmi érzés nincs benne. Egy hülye gép.
2011. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A második Focusomat nyúzom, mindkettő dízel és kombi.

Nagy baj nem volt velük, az elsőt (1.8, Diesel, 90LE) 190 ezer km-rel adtam el, motorikusan nagyon jó volt, a csomagtér ajtó alja kezdett 5 évesen foltosodni és apróbb hibák voltak, pl. a csomagtérajtó beázása miatt elment a komplett hátsó világítás.

A jelenlegi már a második generációs 1.6 TDCi (2005, 110LE). Nagy gond ezzel sem volt még (kopp-kopp-kopp), persze apróbb dolgok vannak: a kartergáz visszavezető fülei letörtek, a csomagtérajtó ugyanúgy beázik csak itt a nyitókapcsoló adta meg magát, 190e km után elkezdett itt-ott szivárogni az olaj (amit tömítés és szimmeringcserével egy fél délelőtt alatt orvosolt a szerelő).

2011. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha gazdaságosság szempontjából nézzük, elég jó autók, ha tényleg csak azért veszel autót hogy megbízhatóan vigyen ide-oda akkor tökéletes. De ahogy a 3. válaszoló leírta, csak a vezetési élmény hiányzik belőle.
2011. nov. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én rühellem az Fordokat úgy ahogy vannak. Képesek arra, hogy egy olyan motor, ami a Peugeotban szépen kultúráltan jár, az a Fordban egy kemény kerregő traktor. Mert ugye a Ford dízel motorjai egy az egyben a Peugeotból vannak "lopva".
2011. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"De ahogy a 3. válaszoló leírta, csak a vezetési élmény hiányzik belőle."


Pont a Focust szokták dicsérni az autós újságírók, hogy milyen jó vezetési élményt ad...

2011. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó, nem az RS-re meg a ST modellekre gondolok. A Top Gearben tényleg tetszett a 2002-es körüli modell az egyik műsorvezetőnek. De én vezettem, és szerintem semmi extra.
2011. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A dízel fordokról tudok beszámolni. Ha normálisan cserélik bennük a motorolajat akkor a világból kimennek! A transit pedig egyenesen a kategória csúcsa!
2011. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a totalcar.hu /népítélet blogján rengeteg véleményt olvashatsz róluk!!
2011. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!