Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a jobb a...

Szerintetek melyik a jobb a fiat 126P vagy a trabant 601 vagy még a trabant 1.1?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 09:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért egy autó kora és a karbantartás hiánya nem minden esetben összefüggő fogalmak.

Kifoghatsz jó állapotú régi autót. Vagy költesz rá és teljesen felújítod.

Én a Ladás hozzászóló vagyok. Az enyém már 35 éves, de még -20 fokban is indul elsőre. Még nem volt olyan, hogy valahova az autó műszaki állapota miatt ne tudtam volna elindulni. Igaz, hogy ez nem teljesen általános sajnos. Sokáig kell keresgélni mire kifogsz egy jó állapotút. Vagy költeni kell rá az elején és keresni egy olyan szerelőt, aki ért még a régi kocsikhoz és nem azt csinálja, hogy műszer rádug, ami hibakódot ad, azt cseréli.


De ugyanakkor a másik álláspontot is megértem: veszel egy normál állapotú 15 éves Swiftet 180-200e-ért és nagyjából ugyan olyan használható autód van, egyszerűbben, kevesebb macerával, utánajárással.

2012. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Napkiraly ***** válasza:
olyan helyre akarj vele dolgozni járni, ahová gyalog is eljutsz :D
2012. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vagy ahol elnézik a sorozatos késéseket. :D Akkor inkább a Trabant 1.1
2012. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Napkiraly ***** válasza:
nekem a kispolszkimnál nem volt olyan 100 km, ami eseménytelenül zajlott. Trabanthoz nem volt szerencsém, de nem bíznám rájuk a reggeli beérésemet
2012. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!