Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi is pontosan az a KLZE?

Dave017 kérdése:

Mi is pontosan az a KLZE?

Figyelt kérdés

Tisztába vagyok vele ,hogy ez egy motortuning Mazda MX3-asoknál de aki esetleg mélyebben elvan merülve benne az kitudná nekem vesézni ezt a témát?

Mennyivel lesz tőle jobb a teljesítmény,miket cserélnek, esetleg pluszba mik kerülnek a motorba stb stb...



#motor #Mazda #MX-3 #KLZE #Tuing
2012. dec. 18. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem éppen motortuning, ez egy motorkód, a lapvetően motorcserével indul az egész, nagyjából az egész blokk, az erőátvitel, a fékrendszer, és a vezérlés cserélődik, a kiegészítő rendszerekkel együtt.


Ha megy az angol és sok időd van ezt olvasd végig, én NEM szeretném lefordítani. :D


[link]

2012. dec. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pont ezért kérdeztem mert nem igazán megy az angol de így h kaptam a linket már legalább erőt veszek magamon és megnézem mit fordítok le belőle!:)

köszönöm!:)

2012. dec. 18. 16:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!