Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renaultban segítséget kérek?...

Renaultban segítséget kérek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Renault Laguna 1.9 DCI 1998-as kocsim mellett futni lehetne. Lomha, nem megy sehová. Két napja kitakarították a hűtő rendszert, mert egy korábbi hengerfejtömítés után olajos volt. Azóta egyszerűen nem gyorsul, csak 2500-ös fordulat felett. Légtömegmérő lenne a baja?
2012. dec. 17. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

EGR? Ha van benne esetleg.

Hibát nem jelez? Turbó?

2012. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A turbó működik, mert hallom, hogy sípol, azt meg nem tudom, hogy van-e benne EGR.
2012. dec. 17. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 5évet húztam le Renault szervízben,a következők lehetnek a gondok 1.9dci-nél ha nincs teljesítmény:

-katalizátor,dugulás,törés,le kell kötni ki kell próbálni anélkül

-EGR hiba,nem zár rendesen,mindig nyitva marad,ki kell venni 180 fokban megfordítva vissza lehet tenni két csavarral

_légtömegmérő,nézzél bele van benne 2 ellenállás ellenőrizd nem szakadt-e valamelyik,valamint van benne egy dióda,azt be szokta szívni a turbo,nézd meg megvan-e

2012. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kimerítő választ W124300TD. Ma elvittem a szerelőhöz és az EGR volt a hibás. Levette a ki és bevezető csöveket, kifújta, tiszta korom volt és el is volt dugulva. Most már úgy megy, mint egy rakéta. Tényleg köszi a választ.
2012. dec. 18. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!