Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tisztelt motoros társak!...

Maszat úr kérdése:

Tisztelt motoros társak! Friss A kategóriás jogosítványom van, de 20 éve motorozok, és motort szeretnék venni. Melyikhez jobb vajon az alkatrészellátás? Japán? Avagy olasz? Ki mit tud nekem segíteni? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak Japán!
2012. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen kategóriában gondolkozol? És milyen árfekvésben?


Nekem is a japánok szimpatikusabbak, de vannak azért olyan Ducati, Guzzi, Triumph stb. típusok is amit nem utasítanék el. :) Ha meg krossz/supermoto vonal, akkor még továbbiak, mint KTM, Husqvarna, Husaberg...

2012. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm! Úgy 500 köbcenti,és igazán enduró a nekem megfelelő.Most a Yamaha xt tipust szemeltem ki!Végülis nekem csak a gyorsasági nem szimpi.Túraenduro,és sport túra még bejön.De láttam a cagivának a grand canyon 600.is tetszik,de azt mondják yamaha xt 600 király.
2012. nov. 20. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban jó választás az XT 600,de szerintem egy DR 600-650 jobb motor! Én mentem mind a kettővel,és kellemes az XT,de valahogy a DR-hez viszonyítva olyan gyengébb,meg olyan "langyosabb"! Rem.érted!??

Az ilyen Cagiva Canyon,meg hasonszőrű Olasz motorokat meg szerintem felejtsd el,ha alkatrész kell hozzá minden horror áron van,már ha van! Ami még szerintem nézz meg az a Kawasaki KLE 500 hogy miért? Mert ha szeretsz túrázni az egy henger szétrázza a csuklódat akárhogy is ki van egyensúlyozva! A KLE 2-hengeres,sokkal finomabban jár emiatt hosszútávon jóval kényelmesebb!

2012. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kawaer5 és Agent K.Kielégítő a válsz!!!!! :)
2012. nov. 22. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!