Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olasz motor, vagy japán vas?

Olasz motor, vagy japán vas?

Figyelt kérdés
venni szeretnék egy nakedet. A ducati monsterrel szemezek, de nem tudom, hogy megérné-e egy olcsóbb, és könnyebben fenntartható japán vassal szemben az az érzés amit ad (élmény,hang). plusz az alapára is drágább. szóval megéri-e a monster vagy nem?

2012. aug. 18. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
japán vasak jobbak
2012. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azon belül melyik márka nakede a legjobb ár-érték arányú? honda, kawa, vagy suzuki?
2012. aug. 18. 13:03
 3/7 Pungika válasza:
Miért lenne jobb a japán vas? A Ducatinak lelke van a többi japán "vas" hoz képest... Motoroztam mindkettővel, a Ducatit imádom.
2012. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem az nagyon fontos lenne, hogy megveszem, jól bánok vele, és hálából a kötelező szervizen kívül ne kelljen hozzányúlni, ne legyenek kis sz*r bajai. a Duc tudja ezt hozni?
2012. aug. 18. 17:58
 5/7 Pungika válasza:
persze ez attól is függ, hogy honnan veszed... ha újonan, akkor mindenéppen, ha egy megkímélt használtat, akkor a szükséges kopóalkatrészek, olajcsere után szerintem tudja hozni
2012. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó ha nem téped a száját akkor egy kína motor is kiszolgálhat elég sokkáig.

Ha egy ducati a szived álma akkor ne gondolkozz azon hogy mást veszel meg mert lehet hogy megbízhatóbb!

2012. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a japán vas úgymond átlagos, Yamaha Honda Kawasaki rengeteg van forgalomban, egy Ducati az ritka és megbámulják. A japán motorok árban olcsóbbak de gyengébbek is. Nekem Aprilia RSV Factory-m van, ami feltünést kellt mert elég ritka mellesleg fényévekkel jobb a kategóriájába tartozó motoroktól
2013. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!