Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérnék egy kis szakmai segítsé...

Maszat úr kérdése:

Kérnék egy kis szakmai segítséget a motoros társaimtól! Lenne egy Suzuki tu 250 motor. Ki tud róla valamit? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem egy erőgép, de 90-100-as tempóval a világból kivisz 3-4 literes fogyasztással. Egyszerű, megbízható konstrukció. De ha jól tudom, akkor belpiacos a motor.
2012. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Sejtettem hogy belpiacos lehet,mert elég ritka.Egyébként 250 ezret kérnek érte,és 10 éves.autósiskolában volt tanuló motor.
2012. nov. 10. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Én iskolától igazából nem vennék motort, ki tudja, hogy hányszor borultak vele, és mennyire sérült a váz. Meg szerintem a kuplung se lehet a helyzet magaslatán. Bár a 250 ezer nem sok érte.
2012. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszike!Egyébként még meggondolom a vételt,véleményed szerint még milyen motortípusok jók?Ilyen negyedliteresekben.Márka mindegy.
2012. nov. 12. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy Hondám van, VT250F. Jó kis gép, elég erős, csak sajnos ez is belpiacos, és nehéz alkatrészt szerezni. Milyen gépekre gondolsz, mire kell? Sportgép, túrázni, csak úgy mászkálni, város, terep és aszfalt?
2012. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát vegyes használat lenne.Inkább kb 20-40 km körzetben.

Havi 1-2 db 200 km-es túrákkal.De szerintem talán enduro moci lenne erre a legalkalmasabb.Nincs kocsim,és nem is lessz ezért nekem tartós megbízható motor kellene,a bevásárlást is motorral oldom meg.Tehát ezek vannak.

Köszönöm!

2012. nov. 13. 10:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor valami kis fogyasztású, egy-, vagy kéthengeres gép kell neked. Mondanám, hogy 250-es MZ Etz, de a ma kaphatóak nem megbízhatóak, és nem a kis fogyasztásukról híresek. Nem tudom, hogy mennyit szánsz rá, de amin én tanultam motor, az pl. rohadt keveset evett, és simán tartotta a 100-120-as tempót. Nem az volt a kedvence, de tartotta. Ez egy ilyen gép volt. Lehet, hogy kicsit drága lesz: [link]
2012. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked a segítséget!!!!!
2012. nov. 14. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!