Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb autó erre a...

Melyik a legjobb autó erre a célra?

Figyelt kérdés

Nos olyan autót szeretnék majd nyár fele venni ami egyszerre kicsit sportos, de mégis elegáns megjelenése van. Tehát nem egy Ferrari, de nem is Egy Rolls Royce ha értitek :D idáig 3 jelöltem van és többnyire a coupék jönnek be legjobban. A fenntartás szervizelés most másodlagos dolog, persze az is számítana. kb 8-900.000-em lenne rá, de Angliában szóval otthoni kocsiárak szerint kb 1,3-1,5M ft-om lenne rá. A 3 jelölt pedig:


Volvo C70 Coupe

Mercedes-Benz CLK230K (W208)

BMW 328I Coupe (2000-2003)


Ha valakinek van ilyen kocsija ezek közül akkor megköszönném ha leirná a tapasztalatait, ill. várok még jelölteket:D


2012. dec. 2. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
CLK Mercedes-em van, automata, nagyon szeretem. Megbízható, gyors, kényelmes, biztonságos. Jó az úttartása meg minden. 2 és féléve használom, első autóként vettem meg és jól jártam vele.
2012. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Volvom van lehet elfogult vagyok... De ár érték arányban szerintem a C70 a legjobb választás a 3közül... Megbízható svédacél!
2012. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy a Volvo a legjobb választás.

A turbós motorok azért elég kényesek, amik 8-12 éves korban már hozhatnak egy komolyabb számlát. Ott jól meg kell nézni mit veszel, bár a motorba belelátni nem lehet.

Talán a 2.4-es szívó 5 hengeresnél kisebb a szopófaktor, bár az meg lehet többet eszik, mint a 2.0-2.4 turbós.


A kompis Mercinél talán kevesebb esélyed van mellényúlásra, a szívó BMWnél meg még kevesebb.


Egy turbós Volvo tulaj :)

2012. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat jöhetnek még :)


Igen a Volvonál a turbótól féle ka legjobban viszont szerintem az a legelegánsabb a 3 közül:)


BMW-t venném szívem szerint mert imádom őket, viszont sok olyat olvastam hogy hihetetlenül sokat kell rájuk költeni mert valami mindig elromlik :) A Mercedest is imádom abban egyenlőre nem látok semmi rossz érvet, így most nagyon nem tudok dönteni a Volvo és a CLK között.. Volvoból még talán ( ha nem is coupe) de az S60 is bejön nagyon bár ott is ottvan a turbó..

2012. dec. 3. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!