Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó a legjobb az...

Melyik autó a legjobb az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Alfa Romeo Giulietta

Lexus IS 250C

Audi S5 Coupé

Audi S5 Cabriolet

Audi A7 Sportback

Audi TT RS Coupé

Audi TT RS Roadster

BMW M6 Cabrio

BMW M6 Coupé

Volvo S80

Volvo C70



A fentiek közül melyik a legjobb?


2012. febr. 7. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Értelmes kérdésre értelmes válasz:

Felsoroltál 11 autót alsóközepes ferdehátún és közép kategóriás sportluxus autón át felsőkategóriás "limuzin" ig, 5 millától 30 millág.


Miben melyik a legjobb b+? Gyorsulás, fogyasztás, ár/érték arány, melyikkel lehett több ribancot felszedni a körúton?

2012. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szobatiszta vagy már??:D
2012. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a kérdést,hogy melyik a legjobb kinézetben is és az ilyen műszaki dolgokban is.De úgy látom,hogy normális választ nehéz adni...

Honnan tudjam,hogy mi alapján kell nézni az autókat?

Éppen ezért kérdeztem meg,de mindegy.

2012. febr. 7. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsit konkrétabb kérdés kellene, minden bántás nélkül. A melyik a legjobb-ba beleszámít, hogy egyáltalán mennyire tetszik? A műszaki adataikat Te magad is megnézheted. Összehasonlíthatod a lóerő/súly arányt. Ez minél közelebb van az 1-hez, annál jobb a gyorsulása pl az autónak. Fogyasztásban is lényeges különbségek lehetnek. Szóval az a lényeg, hogy Neked mire kellene az autó? Minél pörgősebbet szeretnél? Minél kényelmesebbet? Családnak vagy egy fiatal párnak, esetleg egy egyedülálló fiatalembernek?
2012. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volvo S80 én azt venném ha tehetném.
2012. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb a Steyr Puch. Amúgy fogadjunk, hogy te lány vagy! Nem bántásból. Én az S80-ra voksolnék, nagy és jól néz ki. A többi mint pl a TT és társai szánalmasan röhejesek. Az Audi S5 kupé és kabriolet között csak a tetővonal a különbség.
2012. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!