Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt a legjobb autó amivel...

Mi volt a legjobb autó amivel eddig mentetek?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le az autó nevét,hogy mi tetszett benne a legjobban és a korotokat!

Köszi!



2012. szept. 14. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mostanság egy F10-es 530D BMW, meg egy Audi A6


még kisebb koromban mentem M5-sel, de arra már nem nagyon emlékszem, meg vittek már Mustanggal is


20/F

2012. szept. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lexus GS 450h. F28
2012. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
f10-el(530d) én is mentem már,hát elég komoly kis gépezet :)
2012. szept. 14. 09:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szerencsés vagyok, mert a családban töb sofőr is van és annak ellenére hogy csak 17 vagyok elég sok géppel mentem, de kedvencem nincs. Mind nagy élménynek számít nekem, de a szüleim auóját vezetem a legtöbbet: egy 1997-es 1.6-os 90 lovas renault megane, de túl érzékeny nekem a kuplung, már 3 éve gyakorlom a vezetést de még a kuplungjával mindig nem tudok megbarátkozni. Egyik barátomnak van egy 1995ös 1.6os nissan almerája, a renaultal megszerzett tapasztalattal a nissant vezetni gyerekjáték. sokkal könnyebb vezetni és nem annyira érzékeny. Vezettem már targoncát, toyota dyna-t, 82-es mtz-t, Man F200-et, öreg kelet-német kombájnt, trabantot meg sok egyéb gépet. van amelyikben csak a gázt nyomtam meg kormányoztam, mert még kisebb koromban volt de ez mind egy hatalmas élmény volt. De tlán a MAN a legjobb, váltotam is vele és egy pótos szerelvénnyel azért nagyon nagy dolog önállóan menni. Ha lesz jogosítványom akkor meg még sokkal több gépet is ki fogok próbálni.
2012. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Komplett JD geppaletta ami magyarorszagon fellelheto, szamtalan emelo es rakodo alkatlmatossag, Trabanttol a 164-es Alfaig szinte minden, talan a Zsuk meg a hasonlo hasztalan kacatok maradtak ki az eletembol...Most epp egy V6 Holden Commodort gyozkodok az igazamrol de mar nem sokaig, elotte vezettem V8 LandRovert is, A Toro majd osszes letezo gepet ami Ausztraliaban fellelheto, meg a rosseb tudja meg mi egyebet...kedvenc nincs talan a Lexus ami meggyozott, de nem a kenyelmevel, Nagyon csendes...felelmetesen....
2012. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy nissan kis buszt vezettem kb 12 éves, egy éve meg egy 4 éves opel astra classicot, magánterületen szoktam vezetni, de magánterületre mindig futóval megyünk és hát így nem kapcsoljuk le a futót és úgy vezetem, van mikor üres a futó, de van mikor meg van pakolva, nagyon jól megy már a vezetés! és csak 14/f vagyok!
2012. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok: *egy nissan kis buszt vezettem kb 12 évesen,
2012. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 robesz87 válasza:
porsche carrera 911 turbo cabrio 2011-es évjárat, bentley continental gt 650le! bmw 750li. hummer h2! 25f
2012. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
MERCEDES
2012. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

- Chrysler 300C 3.0 CTDi

- '69-es Cadillac Eldorado (azt hiszem, ez volt a legnagyobb élmény)

- Mazda Miata (nem MX5, hanem Miata, bár a kettő ugyanaz, csak a Miata-t Amerikának gyártották, az MX5-öt meg Európának tudtommal, de ha valaki pontosabban tudja, írja le)

Meg egyszer egy kiállításon beleülhettem egy Lamborghini Gallardo-ba, de azt nem vezettem.

2012. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!