Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tanácsoltok vásárláskor?!...

Mit tanácsoltok vásárláskor?! Trabant 1.1 Többi lent!

Figyelt kérdés
Vennék egy Trabant 1.1 -et. Segítenétek abban, hogy leírtok néhány dolgot amire figyeljek oda vásárláskor. Olyanokra gondolok, hogy nézzem meg nem-e rohad az alváz, hasonlók.(Kérlek azt már ne írjátok le, hogy ne vegyek Trabantot vegyek inkább Ladát meg hasonlók.) Köszönöm!

2012. dec. 2. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a karosszériával nem nagyon kell foglalkoznod esetleg a küszöbök hajlamosak a rohadásra meg a kipufogó az alap egy 15-20 éves autónál a motornál inkább az olaj folyásokat kell figyelni hogy esetleg van-e és bár első kerék meghajtásos a féltengely csuklók nem hajlamosak a kattogásra mint az egyes autók vagyis még nem hallottam róla hogy Trabantnál előfordul ilyen!Tényleg csak az alap dolgokra kell figyelni amit más autónál néznél kivétel a karosszéria mert ugye nem rohad max töréseket hibákat javításokat kell keresni!És akkor írnám hogy ne vedd meg ha 601 es ről lenne szó mert tényleg régi elavult és sok baj van vele ha nincs megfelelően karban tartva!1.1 es nem rossz ha egy olcsó kevés fogyasztású kb 6-7 l es autót akarsz venni akkor érdemes megvenni!
2012. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. válaszolóval annyit vitatkoznék hogy a 7 liter nem a maximum, hanem a minimum a fogyasztásban. Nem tudom mi értelme válaszolni, hogyha úgyis lesz*rod, de ha neked trabi kell, akkor vegyél trabit.
2012. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Foglalkozni kell a karosszériával is - láttam már olyan 1.1-et, amit ingyen el lehetett volna hozni, csak vállalni kellett az átírást. No nem véletlenül, a B oszlop alját nem tartotta semmi, csak lógott a levegőben...
2012. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolón kívül a kérdésemmel kapcsolatban nem sokan írtak :D.
2012. dec. 2. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Tudom, Ladás oldal, de csak olvasd el a cikket.

2012. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hohóó köszönöm :)!!!!!
2012. dec. 2. 19:27
 7/7 anonim válasza:
Küszöbök,hattyúnyakak,nézz be a csomagtartóba ott sokszor rohad,kérdezz rá a kipufogó rendszerre(mennyire épp),ha az eleje deformált vagy furán állnak a karosszéria elemek akkor hagyd ott mert a balesetes és onnantól fogva biztos hogy rohadni fog az eleje. Én még azt tanácsolnám hogy inkább 2 ütemüt vegyél! (Sokkal több előnye van)
2012. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!