Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok?! Szeretnék...

Mit gondoltok?! Szeretnék venni egy Trabant 1.1 -et! Többi lent!

Figyelt kérdés

Első autónak vásárolnám! 100 Körül nagyon megkímélt és jó állapotúak vannak! Szerintetek jó ötlet-e így 2012-ben 20 év elmúltával:)? Ha nem akkor miért?! (A mert sz@r és hasonló válaszokat inkább ne köszi)

F/21



2012. dec. 2. 11:43
 1/9 Bajer ***** válasza:
Nyugodtan vegyél. Olcsó hozzá az alkatrész ha véletlenül egy rejtett hibásat fognál ki. Ennél már csak a 2üteműeket olcsóbb szervizelni.
2012. dec. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is akartam venni munkába járós autónak,de végül nem találtam kevés kilométert futottat és ebből azért nem mertem venni egy nagyon használtat.

Én a helyedben valami öreg japánt vennék inkább,mert azok megbízhatóak,kényelmesebbek és a formája is csinosabb mint a négyütemű trabinak.

(Amúgy annó én Trabanttal kezdtem,de még a kétütemüvel :)

2012. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak szórakozásra vagy ide-oda elmenni kell, vedd meg nyugodtan, de ha napi rendszeres használatra kell, nehogy ilyet vegyél, mert megbizhatatlan.
2012. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát az egyetemre járnék vele meg ide oda :D Tudjátok úgy mint egy autóval szokás :D
2012. dec. 2. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sokkal inkább ajánlanám a Renault Clio 1-et. A Trabantal sem lenne bajom, de ahhoz képest hogy milyen kicsi és lomha, 8-10 litert eszik. Ennyivel egy 2107-es Lada is elvan ami azért sokkal erősebb és ugyan ez az árkategória. A Cliok között is 120-150ezer körül van bőséggel választék és 5 liter körül van a fogyasztása. És hát amúgy sem a Trabantra leginkább igaz, hogy német precizitással rakták össze. Ha NDK, akkor inkáb Wartburg 1.3. Az is ez az árkategória, nem is fogyaszt többet és nagyobb, erősebb és megbízhatóbb is. A Trabant váltója sz*r. Ez egy tipushiba pl. De nézz használói véleményeket.
2012. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Renault francia és hát francia kocsit nem szívesen vennék! Suzukin is gondolkodtam de az nem ez az ár kategória. Meg már van is egy a családban. A trabikára azért is gondoltam mert még egy suzukiba is drágábbak az alkatrészek (a neten néztem őket ebből gondolom) mint egy Trabiba. Meg aztán bulisnak is gondolnám ha egy szépen karbantartott Trabanttal furikázik az ember manapság. Persze nem száguldozásra gondoltam, de azért ez az autó is képes a forgalomban részt venni megy 50 el 90 el és 110 el is tehát gondolom ha normális stílusban használom tudva hogy mik a vas határai akkor akár napi használatban sem kell állandóan szerelgetni. Persze gondolom nagyobb odafigyelést igényel mint egy mai mondjuk Suzuki, de nem kell mindennap lengőkart és főtengelyt cserélni:).
2012. dec. 2. 14:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Ladát vegyél( persze ne samarát meg nivát) Miért?

- nem eszik sokkal többet mint a trabi

- szebb

- ugyanolyan egyszerű mint egy faék

- olcsó

- és a legfontosabb: hátsókerekes , ergo óriási vezetési élmény


jobban jársz hidd el, egyik ismerősöm is 100ért vett egy trabit 1 éve, de mam ár ladája van

2012. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább Ladát vennék, az már igazán kényelmes is, meg nem annyira égő, mint egy Trabi, mert sajnos ma már egy Trabi cikinek számit, főleg a fiatalok körében. Ja meg a Lada 3x erősebb érzésre, főleg mondjuk 1.6-os motorral.
2012. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kispolszkit vettem első autónak...aztán másodiknak... aztán harmadiknak... de most, hogy bővül a családom, egy 1-es Puntom van. Trabant is jó első kocsinak, azon is gondolkoztam, ha most vennék elsőt, a Polski helyett biztos Trabi lenne.
2012. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!