Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok az Audi-BMW...

Mit gondoltok az Audi-BMW közötti úgymond csatáról?

Figyelt kérdés
Szóval kifejtem.Én nagy Audi fan vagyok, de azért azt belátom, hogy a BMW valamivel előrébb tart szerintem kinézetben és motorikusan is.Ti mit gondoltok az Audiról, hogy direkt nem csinálnak olyan erős motorokat mint a BMW vagy mert nem tudnak? Ugyanez a külsővel is? Mert ha belegondolok a motor részébe a dolognak, akkor arra jutok, hogy direkt nem csinálnak erősebb motorokat, mert ha jól tudom az Audi gyártja a Lamborghinikbe is a motorokat és hát azért azok bivaly erősek.

2012. nov. 19. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szubjektív, technológiailag ugyanazt a színvonalat képviselik, csak a design más. Van akinek az Audi stílusa tetszik, van akinek a BMW-é.


Nekem a BMW stílusa jobban tetszett mindig is, csak azért mondom hogy ne legyen 60% fölött a válasz. :D


A motor része meg nem igazán stimmel, az új R8 pont 560lóerős, meglepő módon az F10-es M5 is pont ennyit tud.

2012. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Nekem a BMW-k mindig is erősebbnek tűntek.Ha összehasonlítok 2 egyidős Audit meg BMW-t ugyanakkora motorral legtöbbször mindig a BMW győz. Mert én úgy hasonlítom mindig őket, hogy pl.: egy A6os Audit nyílván egy 6-os BMW-vel, egy A5-öst az 5-ös bmw-vel. Mondjuk ha összehasonlítjuk az M6os BMW-t a régebbit meg az R8 Audit, az Audi alap ára 30 milla a BMW-t már kapni olyan 6 milláért és erősebb a bmw.
2012. nov. 19. 20:25
 3/17 anonim ***** válasza:

Eleve rosszul hasonlítgatod:)

Az A6-nak az 5-ös BMW a kategória társa nem a 6-os:)

Az A5-ösnek meg nincs közvetlen kategória társa a BMW-nél. Az valahol a 3-as és az 5-ös BMW között lenne.

Az BMW M osztályt meg az Audi RS és esetleg S osztályával hasonlítgassad ne az R8-al:)

Na most ezek alapján számolgasd újra a dolgokat.

2012. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pl E39-es M5 400LE, ugyanabból az évből Audi RS6 450LE. Úgyhogy erről ennyit:)
2012. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Rossz az összehasonlítási alapod.


Az A4 megfelelője a 3-as, az A6-é az 5-ös, az A8-é pedig a 7-es széria.


Az új M5 és az R8 pedig nagyjából ugyanaz az árkategória újonnan, viszont az R8 nem annyira elterjedt.

2012. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

"Mit gondoltok az Audi-BMW közötti úgymond csatáról?"


Nem mindegy?

Csak a Mercedes az autó!

(Azután hosszú szünet... és úgy jön a többi...)

:)

2012. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Amúgy kicsit így hasonlítgatni nem nagyon érdemes ,hisz attól hogy mind a 3gyártó prémium márka,mind a 3 versenyben áll ,attól teljesen más a stílusuk alapjában véve!!


Ha általánosságban nézed a dolgokat:


A Merci olyan gazdag nyugdíjas,bankáros autó!

Az Audi olyan ügynökös,ügyvédes kényelmi, megjelenésre hajazó autó

A BMW meg egy dinamikus sport autó!


Persze vannak kivételek (Audi R8 / AMG merci / E38 BMW....) ezen típusoknak a tulajdonságai mind azon ellentettjei amiket felsoroltam... viszont ÁLTALÁNOSSÁGBAN így van a helyén!

2012. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak.Kit érdekel a merci? Hol autó az? Inkább Romatalicska.


Akkor ezek szerint rosszul hasonlítottam.Csak szoktam nézegetni ilyen Audi-BMW videókat amin versengenek és legtöbbször mindegyiken a BMW győz. Legutóbb egy M5 vs RS6 videót néztem és azon is a BMW.hmm

2012. nov. 19. 21:37
 9/17 anonim ***** válasza:

apámnal F10 BMW-je van, 3ezres dízel


nevelőapámnak az új A6 az is 3ezres dízel


mind a kettő 245ló, az audi még is jobban megy, kicsivel kevesebb idő neki a 100


nem feltétlen erősebb a bmw, bár az M550D tényleg odab@sz de alapvetően szerintem nincs köztük nagy különbség

2012. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:


Anyád aztán tud pasikat fogni magának :)

2012. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!