Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik hogy ez a trabant...

Egerecske kérdése:

Létezik hogy ez a trabant alig futott többet mint háromszáz km? (lent)

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 1. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen ,előfordulhat ilyen. Kb így:

A Papa 1990-ben megvette,aztán rá 1 hónapra meghalt. Az Mama meg csak rá-rá nézett a garázsban évente, mikor dolga volt ott,míg nem valaki aztán megvette 22 év múlva bagóért,kipofozza kissé polírozza,stb


Most meg megkérik az árát ,de ennyiért nem megy el az életben.

2012. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. És tényleg nagyon drága....
2012. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen! Nézd meg a képeket róla és nézd meg az árát is. Látszik rajta, hogy olyan, mintha most gurult volna le a gyártószalagról. Nem semmi. Ha trabantimádó lennék, biztosan ráharapnék, de nem szeretem...
2012. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, de ennyit nem ér az biztos!

Láttam már hasonló Ladákat is hirdetnek az oldalon 2 millió fölötti áron. Évek óta nem kelnek el.

2012. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát az a jép, ahol látszik, hogy kezd rozsdásodni, szerintem sokat ront az értékén. Ha még egy 601-es, vagy az előti modell lenne, akkor azt mondanám, hogy veteránvizsgával és szalonállapotban rozsdafolt nélkül ér ennyit, de ez így hogy csak 22 éves, még ilyen jó állapotban sem ér 400ezernél többet. És még ez is jóindulatú összeg. Amúgy meg előfordulhat, hogy csak 368 km-et futott, de ha ennyi ideig nem használták, akkor valószínűleg nem is foglalkoztk vele. Vagy sok dolog el van érve benne, vagy ha eladás előtt herehozták, akkor ugyan annyi utángyártott alkatrész van benne, mint mondjuk egy 80ezer km-et futottban.
2012. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amúgy is mostanság kinek van ilyen öreg keleti autóra 2millió forintja? Egy ilyen trabantot még csak kiállításra sem vihet, mert még ahhoz meg fiatal és sok van belőle.
2012. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sajnos túl fiatal ahhoz, hogy ilyen nagy értéke legyen. Ki hinné el, hogy az új állapotú Simsonokat 350-ért lazán el lehetett adni valamikor?
2012. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
most láttam, hogy kétmillió akármennyi, te jó ég! én még a 215 ezret is sokallom, amennyinek először hittem
2012. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Aki 215-öt sokallná, az hülyeséget beszél! Mégegyszer: új állapotú simsont 350-ért el lehet adni!
2012. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet, csak nem Magyarországon.
2012. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!