Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Enviro Tabs - fogyasztáscsökke...

Enviro Tabs - fogyasztáscsökkentő csodaszer?! Hallott már róla valaki, esetleg használta? Itt található bővebb infó: motorvitamin.hu/barocco/

Figyelt kérdés

EnviroTabs Ÿ az üzemanyagok forradalma! Multi vitamin a motornak!


Drasztikusan csökkenti a káros anyag kibocsájtást!


Növeli a motor élettartamát!


Csökkenti a karbantartási költségeket! (Pl. ritkább olajcsere)


Árának többszörösét spórolja meg Önnek az üzemanyagon!



#Enviro Tabs #motorvitamin #fogyasztásacsökkentés
2012. dec. 1. 22:40
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Na ez már gyanús! :D
2012. dec. 2. 03:35
 12/27 anonim ***** válasza:

Csak így, a végére lett gyanús! Miért nem egy nigériai király üzletel vele (btw a SPAM levelekre gondolok).

Mondjuk az ilyen dolgokat, csak akkor olvasom el, ha a vicc alapanyagot keresem.

Viszont én, eléggé gazdaságosan közlekedek: BP bérletem van, azzal kikerülöm a zöld kártyát, meg a többi iratokat. Igaz, az utazási idő is sokkal több, ezt be kell látnom, de nem tudok mit tenni ez ellen.

2012. dec. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Attila8009 válasza:
41%

Látom sok "okos" embertől kaptál "okos" válaszokat. Bár én úgy értelmeztem a kérdésedet, hogy van-e valakinek TAPASZTALATA ezzel kapcsolatban? Nos, én kipróbáltam és használom. Működik, kb.20-25% csökkenést mértem. Csak be kell tartani az adagolást. 1,3-as Suzuki Swifttel járok,melynek a fogyasztása 5,8-ról 4,6-ra csökkent.

Bírom, mindenki megmagyarázza, hogy miért nem működik ez a dolog, de arra már sajnálja a pénzét, hogy kipróbálja. Én nem sajnáltam és nem bántam meg!

Ez után pedig döntsd el te kire hallgatsz. (Én pl. szexuális tanácsot sem szüzektől kérnék!) :)

2012. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Attila8009

Az kicsit sem gyanús, volt még egy válasz, ami törölve lett.

2012. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Hmm , tényleg, Én is hiányolom. Valamelyik nap akartam rá válaszolni, csak lusta voltam :)
2012. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Attila8009 !


Teljesen igazad lehet,

mert csak AUTÓNÁL nem működik a dolog.


Suzukival nem lett próbálva!

2012. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

16:58 Törölt válasz, új regisztráció... á, kicsit sem gyanús :)

Én ezt a cuccot egyébként nem a szexuális tapasztalathoz hasonlítanám, hanem a pénisznövesztő tablettákhoz... nem kell Casanovának lenni ahhoz, hogy az ember rájöjjön, semmit sem érő "csodaszert" akarnak rásózni aprópénzért.

2012. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Patyesz75 válasza:

Nem tudom mi gyanús neked ismeretlen, ki még a neved sem mered vállalni!? Fogalmam sincs, hogy ki törölte a hozzászólásomat, de felettébb szánalmas tett volt és az elkövetőjét minősíti.

Ja, a hozzászólásod alapján, ezek szerint a pénisznövelőt már kipróbáltad, de nem nőtt meg a bütyök. :-)

2012. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Patyesz75 válasza:
És mégvalami. A Shell is átveri az autósokat szerinted: [link]
2012. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Pataki Gábor Sándor válasza:
85%
Szerintem, a mai világban, ami a különféle csodaszereket illeti, a bizalom elnyerése érdekében ingyen kellene adni néhány tablettát próbára. Én ezt tenném. Persze csak akkor, ha nem akarom átverni a bizakodókat. Ha működik, ki lenne olyan hülye, hogy nem akarná élete végéig használni? Az összes csodaszer ami eddig megjelent a piacon, eltűnt a süllyesztőben ami bizonyítja mennyire hatástalanok voltak. Ezzel sem lehet másképp.
2013. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!