Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Powerdose fogyasztáscsökkentő...

Haaat kérdése:

Powerdose fogyasztáscsökkentő tényleg működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a Powerdose fogyasztácsökkentővel kapcsolatban?


Működik a dolog? Mondjuk jókor kérdezem mert most vettem mert ezressel olcsóbb volt mint a webshopban. :)



2012. nov. 1. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha bármelyik ilyen fogyasztáscsökkentő dolog működne az már be lenne építve minden új autóba (de érdekes módon egyikbe sincs) ugyanis az embereknek szokása nézni autó vásárlásnál a fogyasztást is.


Az meg a másik dolog hogy valami oknál fogva még nem olvastam egy olyan független tesztet se amiben azt írták volna egy ilyen cuccról hogy ez tényleg működik.

2012. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a gondolat nyugtasson, hogy mivel akciós volt, így 1000ft-al kevesebbet dobtál ki az ablakon. Nem használ, de árthat a kocsinak. Én nem szerelném be az enyémbe.
2012. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem elektronika hanem folyadék...adalék.
2012. nov. 1. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:

ugyan már


a mai világban minden ami "vágyálom" azt lehet kapni


ezek arra játszanak hogy az ember annyira akarja h képes elhinni, h télleg működik

2012. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozáadod az üzemanyaghoz ezt az adalékot, óvatosabban fogsz közlekedni és tényleg kevesebb lesz a fogyasztásod, de nem az adalék miatt. De ha már megvetted akkor próbáld ki, csak ugyan úgy menj a kocsival mint eddig.
2012. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!