Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használja valaki Hollósi...

Használja valaki Hollósi József FUEL STOP fogyasztáscsökkentő berendezését? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kérem csak azok írjanak, akik konkrétan ezt használják, vagy használták...

Erről van szó a kérdésben: [link]


2011. jan. 20. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek mind kamuk, sok ilyen látott már napvilágot, de egyik se okozott semmit. Inkább olyan hatás, hogy beszerelteted, majd ovatosabban is mész ezáltal csökkenhet a fogyasztás. De nem a csodakütyütől. Már 20éve is ajánlottak nekünk ilyen mágnest a benzincsőre, hogy az milyen jó. Nem volt az :) pénzkidobás mind. Na meg a mítoszvadászok (discoveryn) leteszteltek nagyon sokféle fogyasztáscsökkentőt, és legjobb esetben nem változott semmi, volt, hogy nőtt a fogyasztás :) Sajnálom, ezek nem megoldások.
2011. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt te is egyszerűn elkészítheted a neten rendelj két erős mágnest [link]

nem fizetel érte 23e ft-ot. Személyszerint nem nagyon hiszem hogy működne az üa gok nem mágnesezhetők.

2011. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sem hiszek az ilyenekben, meg a honlapon található "köszönet nyilvánítások" sem győztek meg, ezért fordultam hozzátok...
2011. jan. 20. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk szívesen kinyitnám hogy mi van a hengerben. :) Az üzemanyag elporlasztásáért felelős karbi/injektor előtt nem tudom mit lehetne csinálni az üzemanyaggal hogy javuljon az égés, mert a kevergetéstől nem lesz jobb értelemszerűen, ha kémiai anyagot adnánk hozzá akkor nem lenne gondozásmentes ahogy az úriember ígéri, szóval marad a mágnes, arról meg már sok helyen leírták hogy nem hat. Csodát nem nagyon lehet tenni, főleg új autóval, amiknek gyárilag is próbálják olyan alacsonyra szorítani a fogyasztását amilyenre lehet.
2011. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rofex válasza:
Sziasztok. Ha valaki tudja hogyan lehet ilyen mágnest készíteni akkor vágjon nyugodtan bele. Használtam és használom most is a Fuel Stop-ot. Egy benzines és egy dízeles személyautóban is. Valamennyi hatása valóban van. Nem igazán mágnesezés a célja. Szerintem inkább az hogy a változó mágneses tér kicsit instabilabbá teszi az üzemanyag molekuláit. Ez igazából használva volt már a II. világháború alatt is német repülőgépekben. Nagyon kicsivel jobban melegszik a motor tőle, mivel jobb az égés. Nem csodaszer, de szerintem hatékony. A Peugeot 206, 1,4-es motorral kb 17-20% fogyasztáscsökkenést hozott. Az 1,8as turbodeasel az fogyasztása 5,3 liter/100km ről lejött 4,9re. Vannak a piacon olyan termékek is amiket csak rápattintasz az üzemanyagcsőre pár fillérért meg sok a csodaszer (ami mindenkinek nyilvánvaló hogy semmit nem hat). Mivel nem volt kedvem szétszedni csak egy iránytűt toltam hozzá, valóban mágnesek vannak benne. Régebbi autókhoz merném ajánlani de voltak emberek akik azt mondták nem működött. Persze volt olyan is hogy elkezdtem sportosabban autózni és a régi fogyasztásommal kicsit vadabb stílusban vezettem. Az újabb autókban van kicsit tanulékony vezérlőegység ami képes ilyeneket átszabályozni és ugyanoda jut az ember a fogyasztással...
2017. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!