Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rizikós jogsit venni?

Rizikós jogsit venni?

Figyelt kérdés

Van egy M kategóriám és szeretnék egy a1-et

98-as vagyok szóval ehez évszámot is kell hamisítani.

Ez hogyan van?

Akkor má kell személyi is?

És mekkora az esélye, hogy lebubok?

Ha mindig nálam van akkor a rendőr nem nézi meg a laptopjába ?


2012. nov. 30. 22:07
 1/7 anonim válasza:
93%
ez nagy butaság lenne, irgumburgum, ilyenen ne is gondolkodj
2012. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Jó hülye vagy. Várjál szépen kettő évet (azaz másfelet), gyakorolj, és utána szépen ballagj el az autósiskolába és csináld meg. Jó hogy nem egyből A-s vagy D-s jogsit akarsz. Legalább annyi eszed lenne mint a kortársaidnak, és a 125-ös gépet akarnád eladni 50-esnek.


Nem mellesleg közokirathamisítás, ami egytől három évig terjedő elzárással büntetendő.


A rizikóról pedig annyit hogy egyszer kérik le az adataidat a BM adatbázisából, és már haza se kell menned.

2012. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

ne a büntetéstől félj, hanem saját magadtól

csalás, okirathamisítás, veszélyeztetés.... no comment....

2012. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

És hogy tervezted a hamis jogsi vételét? Besétálsz az okmányirodába és szolídan becsúsztatsz egy 5-öst Mancikának és kacsintva mondod neki, hogy kéne egy A1 jogsi?


Öcsi, ez nem így megy :)

2012. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem így megy :)

Van ahol lehet venni.

Nem olcsó de lhet.

Amúgy eddig ameddig nálam volt a jogsi soha nem kérte le az adataimat.

Akkor szerintem nem veszek ha bezárhatnak.

2012. dec. 1. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Ekkora butaságot, hogy szépen fejezzem ki magam. Komolyan mondom... Nem tudod kivárni, míg eljutsz oda, hogy letehesd? Miért kell egyből? Ráadásul ez mindenkire nézve veszélyes, nem véletlenül vannak a gyakorlati vizsgák! Ha elkapnak az legalább csak magadra nézve veszélyes, viszont ha nem, és balesetet okozol, mert te jaj de tudsz motorozni, hát köszi. Gondolj bele, ha valaki "B" kategóriát vesz. Féltsd a családod a főút melletti járdán, mert egy tapasztalatlan ember vezet! Hányszor volt már rá alkalom, hogy autót, nagymotort vezettek fiatalok jogosítvány nélkül (mert ők ugye tudnak) és csak a baleset volt a vége. Ha pedig mégsem ez a végkimenetel, akkor meg úgyis mindenre rájönnek egyszer! Nem mondom, hogy nem lehet kipróbálni valamit, én is próbáltam annó jogosítvány nélkül motorozni, autózni (szinte ki ne próbálná ki), de az szó szerint erdő melletti utakon volt. Se a szabadságod, se a közutat ne veszélyeztesd!
2012. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Van ahol lehet venni. "


Szerintem te azt nem érted, hogy SEMMIT nem ér, ha te veszel egy plasztik kártyát. Olyat tényleg lehet hamisítani "simán". A gond ott kezdődik, hogyha a jogosítvány száma és adatai nem kerülnek be a központi nyilvántartásba. Akkor a rendőr rögtön kimeszel. Márpedig minden igazoltatásnál leellenőrzik az adatokat.


Ergo ennyi erővel akár jogsi nélkül is közlekedhetnél, egy sima plasztikkártyának kb. ennyi értelme van.

2012. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!