Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mennyire izgultatok első...

Ti mennyire izgultatok első vezetésnél?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:

nagyon nagyon :)

De amint beültem a kocsiba, és elindultunk, elmúlt, mert másra kellett figyelni, és nem maradt időm izgulni :)

2012. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hőőőő, be voltam tojva rendesen :D
2012. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem úgy alakult, hogy pont télre lesz meg a jogsim :) Kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet egyedül menni :D
2012. nov. 21. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ma vezettem először teherautót, és egyáltalán nem.
2012. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Húha, nagyon! Még ma is izgulok...
2012. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen érdekes, mert a mai napig /friss jogsi/ ráizgulok vezetésre, de ahogy előttem írták, ahogy beülök elmúlik. Egyszerűen a vezetés leköti a figyelmemet.
2012. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Beviz Elek ***** válasza:

Én eléggé. Megpróbáltam elindulni, de lefulladt a kocsi. Anyum azt mondta, hogy ezt hanyagoljuk egyenlőre (12 éves voltam)


Az oktatós első vezetés is izgalmas volt. Mentünk pár kört a pályán, és mondta, hogy ez f.sza, mehetünk a városba ha gondolom.

2012. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én semennyire! Vezettem előtte sokat erdőben. Csak az volt a szokatlen hogy be kellett kötni az övet :))))
2012. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mikor már első v második alkalommal nekem kellett vezetnem utcán, meg rutinpályára, kicsit betojtam... de ennek 3,5 éve (úristen de rég volt, mára már azért jobban tudok...)
2012. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!