Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom hogy ha rendelek...

Honnan tudom hogy ha rendelek vateráról egy sportkormányt akkor az passzol egy bizonyos autóra? és ha megvan akkor olvastam valamit hogy kell rá valami műbizonylat? Részletek lent.

Figyelt kérdés

abszolút laikus vagyok a témában úgyhogy köszönök minden segítéset:

szeretnék egy sportkormányt rendelni a barátomnak karácsonyra, és nem tudom hogy egy audi 80asra (ez így elég részlet h audi 80? vagy több információ kell hozzá?) milyen típusú kell(ha egyáltalán van külön típus a kormányoknál)?

a műbizonylatot honnan kell beszerezni, és mennyibe kerül?

ha van valami amit még tudni kell erről a dologról, szívesen fogadok minden tippet

köszönöm



2012. nov. 13. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Az eladót kell megkérdezni hogy jó-e rá, illetve ha nem akkor be kell szerezni egy megfelelő közdarabot.


A műbizonylatot hozzá adják, ha nincs akkor a gyártótól lehet beszerezni, illetve lehet venni külön is, de az nem teljesen legális.

2012. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!