Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért dudálnak rá a tanulóveze...

Miért dudálnak rá a tanulóvezetőre bizonyos emberek?

Figyelt kérdés
Pár napja volt forgalmi vizsgám, és útépítés miatt 30-as tábla volt kitéve. Természetesen be is tartottam, mögöttem valaki borzasztóan nyomni kezdte a dudát, rázta a kezét, össze-vissza kiabált, majd megelőzött. Jól jött a vizsgán... Miért bánnak így az emberek a tanulókkal? Nem értem miért jó ez...
2012. szept. 29. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek nemcsak a tanulókkal viselkednek így. Nekem már december óta van jogsim, de nem sokat vezetek, ezért még mindig kicsit bizonytalan vagyok. Úgy dudálnak meg dühöngenek, hogy öröm nézni...

Ezek idegbetegek, és carnak minden korlátozásra.

2012. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Mert parasztok.

Ezért am. simán feljelentheted, még a vizsgabiztos is ott van tanúnak.

2012. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Parasztok, főleg a fuvarozók, na azokat nagyon rühellem. Van jogsim, kint van a T betű és sokan ledudálnak, de lesz@rom:)
2012. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus idióták. Akik átlag háromszok buktak és elfelejtették, hogy honnan jöttek.
2012. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Én azt utálom mikor pofáznak az emberek, hogy minek vánszorgok a városban 50el. Hát azért mert ez a SZABÁLY. És szarom le hogy mindenki megelőz, legalább én nem vagyok csicska, hogy nem tartom be. Mikor két falu, vagy város között járok akkor nyomom neki de akkor se megyek 90 fölé. Miért? Megvár az élet. Nem értem hova rohannak az emberek. Sok csicska van manapság, főleg a fiatalok, akiknek a száguldás a mindenük. Aztán vagy tolószékben vagy sírban végzik, de az a baj sajnos a vétlen is.
2012. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Apám mindig azt mondja, menjen akkor, dudáljon akkor. Nem a te bajod. Főleg vizsgán tilos a vagánykodás, 30as táblánál is inkább 29, mint 31 km/h.

A vizsga sikerült amúgy?

2012. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Oktatóm mindig azt mondta:nem rád dudál és nem téged előz meg hanem a T betűt, és menyire igaza volt, amióta jogsim van és vezetek és amióta levettem a T betűt hátulról azóta senki nem dudált rám és azt sem mondhatnám hogy úgy bánnak velem mint amikor az oktatómmal vezettem.

Akik meg ledudálnak csak mert kint van a T betű a kocsi tetején azok simán idegbeteg idióták.

am én is kíváncsi lennék ennek ellenére meglett a vizsgád?

2012. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült, a parkolásokat elszúrtam. :(
2012. szept. 29. 18:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajuk szimplán hogy te betartod a sebességhatárt...

Velem is ez volt anno. De még most is amikor motorra csináltam(csak már van annyi gyakorlatom hogy kb le se xarom az ilyeneket)

Miskolcon a villamos sínek és az út között van ilyen félgolyókból álló beton bigyó, na mi szépen menünk 40-el a 40-es táblánál, ő meg kb 60-70-el a villamospályán keresztül előzött. (azért vicces volt hogy bukón keresztül is bőven hallottam ahogy a sok millás bmw-je zörög a beton izéktől :D)

2012. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom :S én is buktam 1x de majd a következő jobb lesz :D

de én nem jutottam el a parkolásig mert az első kanyarban azt mondta a vizsgabiztos, hogy köszönöm szépen a részvételt (bicikli út)nem biciklis ne tévesszen meg..:D

de legközelebb tuti sikerülni fog...sok sikert

2012. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!