Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért dudálnak rá a tanulóveze...

Miért dudálnak rá a tanulóvezetőre bizonyos emberek?

Figyelt kérdés
Pár napja volt forgalmi vizsgám, és útépítés miatt 30-as tábla volt kitéve. Természetesen be is tartottam, mögöttem valaki borzasztóan nyomni kezdte a dudát, rázta a kezét, össze-vissza kiabált, majd megelőzött. Jól jött a vizsgán... Miért bánnak így az emberek a tanulókkal? Nem értem miért jó ez...
2012. szept. 29. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

haverom is ilyen dudálos ge*i miatt huzták meg

kis ivben ment volna lámpa nélkül csak elsőbbségadási táblával, az arra felé haldónak zöld volr, de jött mentő szóval nem tudott jönni, haverom kimegy mert ugyse tud jönni mert keresztezi a mentő, csak az a kis kuka nem gyorsitott fel 30 fölé mert pár méter mulva jön a kereszteződés ugyis lassitani kell,... erre a b*zi postás rádudál...

köszönöm, cseréljen helyet az oktatóval....

2012. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez mondjuk nem a dudáló miatt volt, hanem emiatt: " haverom kimegy mert ugyse tud jönni mert keresztezi a mentő"

Nem így vezetünk, hogy "úgysem tud menni".


Sajnos amúgy vannak ilyen őrültek. 1-2-vel volt, hogy "játszottam" kicsit, jó volt nézni a reakcióját, de ezt senkinek nem ajánlom és nem teljesen szabályos. (Csak olyanok voltak, hogy amikor jöttek szemből és nem tudott előzni, akkor betartottam a határokat, amikor nem jöttek pedig felgyorsítottam kicsit. Persze kizárólag lakott területen kívül!)

2012. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!