Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rat style? Szerintetek mi az...

Rat style? Szerintetek mi az ami még elmegy?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy patkányt/csótányt csinálni majd ha megvan a következő kocsim. Mármitn az mellé, DE én ilyen brutál elvetemülte gondoltam :-D Szóval h mondjuk a rozsdás külső oké alap kiszélesített lemezfelni ültetés tetőcsomagtartó szénabála sárga pilács. De az elmenne h mondjuk a kerékív kicsit kivágva heggesztések nyomai is úgyhagyva, néhol itt-ott megnyomva hajlítva :-D Golf1-re gondoltam. :-D Jelenleg Jetta III-asom(vento) van az nem rat, de ha nem sikerül eladni akkor azt csinálok belőle. :-D
2012. nov. 9. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
elég jól hangzik. a látható hegesztések szerintem ok, de a lemezt meghajlítgatni, mint ha horpadt lenne, azzal vigyázni kell. mármint nehéz eltalálni, hogy jól nézzen ki.
2012. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából ventoból még nem láttam olyat amire azt tudnám mondani h igazán RAT szóval persze a carstyling tuni shown most volt meg talán még tavaly is de az még nálam nem elég patkány :-D Én valami olyat akarok ami a végletekig elmegy. AZ se baj ha nem lehet közúton használni :-D Akkor tréler és csak kiállításra vinni stb :-D
2012. nov. 9. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Képes lennél tönkretenni a Ventódat? Én örülnék ha olyan autóm lenne családi kocsinak, te meg egy hülye hóbort miatt elrontod? Ha feltünést akarsz akkor vegyél vmi olcsó és fiatal angol autót. A4 Audikat, gömbölyű Passatokat semmi pénzért megkapod jobbkormányosan.
2012. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azok szoba se johetnek. Vagy 730 as dizel bmw (e38) vagy 99-01 kozotti grand cherokee.
2012. nov. 10. 01:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!