Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf4 1.9 TDI Hirtelen elmegy...

Body-Builder kérdése:

Golf4 1.9 TDI Hirtelen elmegy az erő mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy 2002-es Volkswagen golf4 1.9 Tdi 90 lovas autóm van és egyenlőre ritkán de gyorsitásnál hirtelen elmegy az erő és nagyon lomha lesz leállitom újrainditom és megin jó mi lehet az oka?a légtömegmérőre gyanakszom.
2012. okt. 4. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
turbólyuk?
2012. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha it az EGR szelepre gondolsz azt még nem ellenöriztem ez ki is ment az eszemből, remélem ez lesz elkoszolodva ha nem akkor nem tudom!
2012. okt. 4. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a intercooler csöveit nincs-e kirepedve,vagy maga a coolert nézd át!Gyorsításnál nem füstöl jobban az eddigieknél,nincs olyan hangja mint ha eresztene(kifújna)a motornál a levegő?
2012. okt. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez EGR szelepet kipucoltam most egyenlőre még nem érzékeltem h csinálta volna a hűjeségét egyébként nem fűstöl jobban, nincs semirn más hangja, a csövek is jók. :/ most reménykedem h ezzel meg oldodott a baj.
2012. okt. 12. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!