Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W124 E200D vélemények?

Mercedes W124 E200D vélemények?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy 1988-as Mercedes W124-es verdát :D

a 2000-es szívódízel mellett döntöttem, "elszaladgáni" tökéletesnek tűnik, de mit gondoltok mennyire megbízható ez a széria? Esetleg nem túl gyenge a kasztnihoz a motor? ( 72Le )?


2012. nov. 2. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon megbízható. Nálunk, a kereskedésben megfordult egy első tulajos, 450.000km-t futott példány. Egy álom volt, de az ilyen nagyon ritka. Nem is adta az öreg semmi pénzért, mellé vette a 2009-es E-Klassét, azt mondta, a régi örökké megmarad, vagy legalábbis ameddig ő él, és hobbiautót csinál belőle. A piacon leginkább a rommá harcolt, millió km-en túli (nem vicc!) példányok vannak, bár biztosan találni még szépet, csak találd meg és tudd megfizetni. Személy szerint imádom a 200D kertyegő hangját, és de, nagyon gyenge, viszont cserébe elpusztíthatatlan és igen keveset eszik.
2012. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végre 1 válasz! :) Köszi a segítséget. Nekem is nagyon tetszenek. Van egy 2000-es benzines-em itthon, mellé szeretnék még egyet Dízelben, amivel olcsóbban megúszom az ide-oda ( boltba, szomszéd faluba stb. ) való szaladgálást! :)ha valaki még tud róla valamit mondani, és tapasztalata is van, elmondhatná! :)
2012. nov. 3. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hello,nekem 124es 300D-m van, 124ezer mérföld van benne,kívül-belül patika.

Imádom,igaz ez sorhatos,a 200asok is kimennek a világból is,Stuttgartban a merci múzeumban van egy 200d Portugál taxi 1millió mérfölddel.A merci soha többé nem fog gyártani még egy ilyen jó autót,én Angliában élek,itt vadászni kell a 124es dízelekre,a w210es a kutyának sem kell,és sokkal olcsóbb is.Baromi jó vezetni,kezes,gazdagon felszerelt.Vedd meg bátran!

Ha kézi váltóst veszel 5-6literrel eljársz vele,igaz nem versenyautó,de kárpótol mindenért a vezetési élmény,az enyém sajnos automata,itt nem is láttam még kézi váltós mercit sem nagyon.

2012. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató infókat! :) A hamarosan jövendőbeli ( legalábbis remélem ) W124-esemben sajnos 4fokozatú automata váltó van :S Mit gondolsz keressek inkább manuálisat?
2012. nov. 5. 23:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyémben is 4es van,az ötösökkel már szokott baj lenni,városban kevesebbet eszik mint kézivel,pályán viszont kéne az ötödik,városban 10fölé sosem megy,pályán 130nál 7.5,mondjuk nem vészes,a kétezres nem hiszem hogy jelentősen többet enne mint manuálissal,fórumon olvastam aki átcserélte,5-6decivel eszik kevesebbet..nekem 60nál forog 1500at 80nál 2000et 130nál 3500at
2012. nov. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!