Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125ccm motor 50es papírokkal?

125ccm motor 50es papírokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy ha van egy 125ös motorom 50es papírokkal és a rendőrbácsika megállít és észreveszi hogy az a motor messze nem akar 50ccm-s lenni akkor mivan?:))


tud valamit tenni ellene? megbüntethet ezért?:/


előre is köszi


2012. okt. 4. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Megbüntet, meg eljárást is indít, ill jogsi nélkül mész haza :)

Ezért van az hogy 125ösbe nem vezethetsz olyan márkát/ fajtát amilyet akarsz.

Keresned kell 125ös kistestűt, ami hosszba és szélbe nem olyan robosztus.


Ideig óráig ez jó megoldás, de hosszabb távon lebukik az illető

Hamár motorozok legyen normális papírom, mondjuk korlátlan.

26/F

2012. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ, sajnos korlátlan jogsira még fiatal vagyok, de majd azis meglesz:)))
2012. okt. 4. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Régebben ezt még meg lehetett játszani de ez ma már bukó szerintem. A rendőrök is okosodnak.(egyébként ha gondolod leírom hogy mire kell figyelni ha egy 125-ös motort akarsz használni 50-es ként)
2012. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha pedig jön a rendszám az 50-es motorokra (pont az ilyen h*lyék miatt) akkor meg be is buktad az egészet.
2012. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Miért is vagyunk hülyék?
2012. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát mer van jogsitok 50-es gépre, de nektek rögtön 125-ös kell, nem tudtok várni amíg arra is lehet jogsitok. szerintem ez felelőtlen dolog és az a baj hogy nem csak a saját életetekkel játszol. Engem az nem érdekel, hogy a rendőr megfog és jól meg is büntet meg elveszi a jogsitokat, csak az, hogy 15 évesen azt hiszitek hogy mennyire tudtok motorozni és ebből jönnek a balesetek. Én nagyon örülök neki hogy 50-es motorokra is kelleni fog a rendszám és annak is, hogy a korhatárt 16 évre felemelték, mert a mai 14 éves motorosok nagyon felelőtlenek és át sem gondolják hogy mekkora baj lehet belőle ha bj van.
2012. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként elárulom hogy az esetek többségében nem azért vezetnek 125-öst 50-es papírral mert nem tudnak várni a jogsival a 14 évesek. Arról van szó hogy a rendszámos 125-ös motorok (nem a robogókról meg az ilyen sz*arokról beszélek) ritkák mint a fehér holló. Ha találsz rendszámos 125-öst akkor annak meg csillagászati ára van. Így egyszerűbb 125-öst 50- nek használni. De ez csak az én véleményem. Amúgy szerintem nem veszélyesebb mintha egy friss B-kategóriás jogosítványos apuciszemefénye megkapja apucitól a 300+ lóerős BMW-t, Mercedest, Audit stb.. és csap vele egy kört a városba.
2012. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Autót jobban lehet érezni, mint a motort, míg világ a világ ez mindig is így lesz.

26/F

2012. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor érezd, én motorozok. :) [link]
2012. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy az 50-es mocik gyengék a forgalomba, majd ha nem a legerősebb 8 LE-s speed kell, hogy ne jöjjenek nekem az autósok akkor jöhet 50-es. Bár én tényleg 50 köbcentin megyek. De megértem, hogy 125-re is ráülnek.


(Igazából egy 80-as is jó, azzal már nem löknek le.)


De amúgy most a 14 éves hogy tud motorozni??? És aki eddig letette a korlátlan, és egyből ezres gixxerre ül???


Érted, hogy mit mondok.:)


Persze tartsuk be a szabályokat stb, én is ebből a szempontból elítélem.


Ja, és rendszámozás ha lesz ötvenesre, akkor el fog tűnni az összes ötvenes, mert se papírjuk se pénzük nincs a motorosoknak... És amúgy is ez csak pénzbeszedés. (Egy babettán szted lesz rendszám?:)) )


14/F

2012. okt. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!