Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bírná a Simson egyszerre a...

Bírná a Simson egyszerre a tompítottat és a refit?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy a kocsiknál a refivel együtt megy a tompított és a mostani motoroknál is így oldják meg.

Simsonnál ha így kötném be akkor lenne elég fényereje és működne ez így?

I.állás:tompított

II.állás:tompított+távolsági


Akksi nincs


2009. aug. 2. 16:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
csak én azt nem értem kedves kérdező hogy egyáltalán minek akarod hogy egyszerre világítson mind a kettő.Ha túl gyenge a fénye akkor miért nem szerelsz bele egy H4 es foglalatot izzóval??Egyik ismerősöm is csinálta már így és sokkal jobban világít és jóformán semmit se kell csinálni rajta.
2009. aug. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azért lenne jobb mert refire váltáskor eltelik 0,5-1mp mire van fény, ez elég idegesítő mikor ki-be kell kapcsolgatni szembe jövő autó miatt
2009. aug. 3. 06:05
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
kapcsolgatná a pusztulat, minek?
2009. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

05:08 vagyok

Ja úgy akarod hogy mind a kettő égjen és mikor jön egy autó akkor csak lekapcsolod a távolságit és akkor egy pillanatra se fogsz fény nélkül maradni.Igaz??Viszont arra számítanod kell hogy sokkal tompább lesz a világítás mert írtad hogy nincs aksi.Szerintem úgy még zavaróbb mert romlik az égő fényereje mert ugye a tompítotthoz is meg a távolságihoz is kell áramot juttatnia persze függ hogy milyen állapotban van a motor meg ha jó minden akkor lehet hogy letudja adni azt az energiát de már nem tudom pontosan hogy van ez mert már rég volt Simsonom.

2009. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%

Másik megoldás: használj a gyárinál eggyel gyengébb izzót!

Ha 35/35-ösöd van, akkor 25/25-öst szerelj bele, ha pedig 25/25-ös, akkor 15/15-öst! Ha annak van "meghajtva" mindkét izzószála, az kisebb terhelést jelent az elektromos rendszernek. Igaz, egy izzószállal, tompítottra kapcsolva nem olyan erős a fénye, de az átkapcsolási problémát megoldja és nem fog szentjánosbogárként parázslani két izzószálas üzemben sem.

2009. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!