Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok, hölgyek tényleg...

Lányok, hölgyek tényleg ennyire nehéz nektek a vezetés? )

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 2. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
ez jóóóó:DDDDD a többségnek biztos!!!de ismerek 1-2 olyan nöi sofört hogy le a kalappal elötte!ugyhogy tisztelet a kivételnek!!!!!
2009. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ismerek nagyon jó női sofőröket és nagyon rossz férfi sofőröket is. :-)


Ez nem a nemeken múlik, valaki vagy képes megtanulni vagy nem, vagy tudja gyakorolni, vagy nem.

2009. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
74%
Ez valóban érdekes :).Én is nő vagyok,és C,E kategóriás jogsival rendelkezem,2 éve nemzetközi kamionsofőrként dolgozom,járom Európát.Így is lehet.Csak odafigyelés és ambíció kérdése.
2009. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Diszkrimináció!! Vannak hülye női és férfi vezetők is, látom mit művelnek a forgalomba. Én egy 57/N vagyok, 1971-ben vizsgáztam, és minden beképzeltség nélkül mondom,hogy tudok és szeretek vezetni. A férfiak ügyesebbek, a nők megfontoltabbak, de mindkét nemből ismerek bénákai is.
2009. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Most a viccet félretéve, tényleg gond van. Ha én vezetek, szinte 100 százalékos biztonsággal meg tudom mondani, hogy előttem egy nő van, még ha nem is látom az arcát. Indokolatlanul lassú, félős, fékezget, ha kell, ha nem, nem mer megindulni, elsőbbséget ad a senkinek, meg ilyesmi. Aztán találkoztam még egy másik nőtípussal is, ez a képességei hiányát eszement agresszivitással leplezi. Ülök mellette a kocsiban, nem értem, hova nyomul, miért nem veszi le a lábát a gázról. Aztán egyszer csak fékez egy akkorát, hogy majd kiesek, és kiabál, pedig kicsit se volt igaza. És ez a jelenet városban úgy 2-3 percenként megismétlődik. És dühös lesz megint a világra, és a 600. alkalom után is azt hiszi, hogy a világ rossz, meg az emberek. A szerencse, meg mások lélekjelenléte miatt évente csak egyszer-kétszer töri össze a kocsiját, de még nem lett totálkáros. És nem is egy ilyet ismerek. Na jó, egyszer találkoztam egy jól vezető nővel is, de ez ötvenből egy.
2009. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig két karambolom volt, mindkettőben a másik fél volt a hibás, lehetetlen volt kivédenem. Ők férfiak voltak, én nő.... Mindkét nemben vannak bénák és jók is. A barátom amúgy jól vezet, de városban szabályos idegrohamot kap, mert egyszerre sok helyre kell figyelni.
2009. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nemtől függetlenül a viszonylag friss (nem vadiúj) jogsisoktól és a nagyon idősöktől félek. Kb. egy éves rutin a legvezsélyesebb, mert akkor már sokan azt hsizik magukról, hogy hű, de tudnak vezetni, addig a legtöbb, ha kicsit bizonytalan is, de legalább óvatos. (Persze a 2 napos jogsival száguldozók ellen nem lehet mit tenni.) A másik félelmem, amikor látom, hogy 70-80 éves ember ül a volánnál. Biztos van aki jól vezet még közülül, de már nem olyan a reflex, a reakcióidő.
2009. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Itt is egy "gyöngyszem"


[link]

2009. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, pár férfi hülyeség, csak hogy a hölgyek is nevethessenek:


http://www.youtube.com/watch?v=C6kNzIcBRm0

2009. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jót nevettem,bár ez a téma a vezetésről szólt és nem az ilyen bakikról van egy Tv müsor a bakiparádé régebben néztem én is )
2009. aug. 2. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!