Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus Comfort 1.6 (1gen)...

Ford Focus Comfort 1.6 (1gen) vagy Nissan Almera Accenta Plus P2 1.5 ajánlatosabb megvenni?

Figyelt kérdés
Nissan-ról olvastam hogy a váltója nem a legjobb + nyomatékszegény a motor, Focus-t mindenki dícséri a vezethetősége miatt (bár az 1.4-es motor gyenge), viszont extrákban a Nissan odaver. Főleg tulajok válaszai érdekelnének :)

2012. szept. 23. 19:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Felfele az autók fogyasztása 15-25 liter.Helyből indulásnál,gyorsulásnál hegyre,autótól függően,25-4O liter.Lefele pedig motorfékkel O(zéró,nulla) a fogyasztás.De hogy semmiképp sem 9 liter,az biztos....De egész pontos adatokért lehet a netten keresgélni.Szeretném azt az autót látni,amelyik az Alpokban fölfele 1OO km kanyargós emelkedő után csak 9 liter üzemanyagot tud utánatölteni....Na,az az autó százas nem az 1.5 benzines Almera,a valami 12OO kilójával...Van sok jó benne,de ez megint csak a márka iránt elfogult meséje :(...
2012. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Leszarom, hogy elhiszed-e vagy sem, én annyit tankoltam, amennyit. És nem nevezhető márka iránti elfogultságnak, 68 lovas 1.3-as Feliciával is mentem már 4.8 alatt, és háromhengeres Swifttel is.
2012. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel :) Csak légy óvatos autós sztorik mesélgetése közben.Soha ne emlegesd egyszerre,hogy te mekkora sofőr vagy és ezeket a fogyasztásokat.A kezdeti kacagás után sajnálni fognak... :)) Én is olyan jól vezetek,csak eddig nem akartam hangoztatni,hogy miután levezettem 3OO km-t,meg kellett álljak,mert folyt ki a tartályból a benzin.Olyan jó vagyok,hogy a visszafolyó(retur) csőbe több üzemanyag került,mint a motorba,s így megtelt a tartály.. :) Na,te vagy ilyen jó driver?? :)))
2012. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

:D

Soha nem mondtam, hogy olyan hűde jó sofőr vagyok. Úgy értettem, hogy meg kell tanulni vezetni, hogy AZT az autót kell kiismerni, amit éppen vezetsz. Ha neked nem megy, dolgozz rajta. Nekem megy. Aki meg nem hiszi, gazdagítsa a Molt tovább.

2012. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el,én is jó fogyasztásokkal jövők ki...De azért haladok is,nem 6O-7O km sebességgel cammogok,hogy a fogyasztás átlagon aluli legyen,s hogy másoknak osszam az észt,hogy én milyen jó vagyok,ők meg nem érzik az autót,mert nem tudnak 5 liter fogyasztást kihozni.De hát,tőlem írhatod,hogy kijössz 3 literes fogyasztással is,5 személlyel,klímával,12O km/h sebességnél,fölfele az Alpokban,vagy esetleg a Himalájára :) Csak saját magad hülyíted,s a te zsebedre dumálsz.De másokat ne bolondíts.
2012. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Kéredző,ha majd meglesz az autó,és kiszámolod a fogyasztást,ha van kedved és időd,jelezz vissza az értékekről.Nagyon kíváncsi vagyok,hogy te is kell még tanulj vezetni? :)
2012. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem bánok óvatosan a gázzal, szóval sztem 7-7.5 liter meglesz. De majd írok, ti meg ne marjátok egymást :P Köszi a válaszokat!!
2012. szept. 25. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!