Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes tulajok! Hogyan kell...

Mercedes tulajok! Hogyan kell kivenni az első emblémát?

Figyelt kérdés
'88-as W124-esem van, hogyan kell levenni a maszk tetejéről az emblémának csak a csillag részét? (Lopás ellen, ha olyan helyen parkolna az autóm.)

2012. szept. 19. 20:17
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
17%

Ha tied a merci, akkor nézd meg a szerelési kézikönyvben.

Ha meg nem a tijed a merdsó akkó ne itten tanujjá ijeneket, tezsvírem!

2012. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Erőteljesen lefelé kell nyomni aztán határozottan kihúzni.
2012. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, az enyém, szerelési könyvem nincs sajnos, csak kezelési könyv, abban pedig nem írnak erről.


Amúgy mennyire népszerű a tolvajok körében a Merci-csillag? Nektek lopták már le?

2012. szept. 19. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha jól tudom, a gyári nem kiszedhető!

Gyártottak hozzá olyant is, amit belülről egy kihúzható lemez tartott.

2012. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Mercedes-em van. Több mint 2 éve van meg, de még nem lopták le. A gyári valóban nem leszedhető, csak az után gyártott. De ma már nem divat amúgy sem. Emlékszem még 1998-ban általános iskolába második osztályos voltam, az udvaron Mercedes csillagokkal keménykedtek egymásnak a kis cigánygyerekek. Természetesen másnak az autójáról lelopták. De ma már nem hallani ilyeneket. Más Mercedes-es ismerősöméről sem lopják le.
2012. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kinyitod a motorhaz tetot es belurol egy fogo segitsegevel elforditott azt a zarszeruseget.

Elotte fujd be mert nehezen fordul el.

W202-ben igy megy legalabb is.

2014. máj. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
amúgy minek akarod kivenni? ha kiveszed az nem ugyanaz mintha kilopnák? majd ráérsz akkor görcsölni ezen ha eltűnik, addig meg jó az ott ahol van attól különleges egy merci én sem izgulok rajta pedig nekem eredeti kék mintás nem a sima ezüst utángyártott, ha ellopják meg csak belevarázsolom az utángyártottat a kék foglalatba
2014. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!