Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionosok! Tudnátok olyan...

Kamionosok! Tudnátok olyan navigációt ajánlani egy kezdőnek, ami nálatok bevált, egyszerű kezelni, modern és nem túl drága, milyen típust és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Térkép
2012. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
ha budapesti vagy tudok ajánlani 1 embert aki ezzel foglalkozik.
2012. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Gyakorlatilag minden kamionos netről töltött Igo Primot, vagy Igo 8-at használ.


Hogy milyen készüléket veszel, az meg szinte mindegy, csak legyen rajta TMC vevő.

2012. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Program: Igo Primo nekem ez jött be

Igo8 más erre esküszik

Készülék: Wayteq elég jó olcsó is


Laptopra tudom ajánlani: Map and Guide Professional 2011-et több kolléga elmondása szerint jól visz és szerintem is és volt olyan cím pl: Dániában amit csak ez talált meg.

2012. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A TMC vevő-ről volt olyan nem is egyszer, hogy már benne álltam a dugóban és akkor közli velem, hogy toródáshoz közeledsz tehát azért nem 100 százalék persze azért olykor jó.
2012. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,sokat segítettek!
2012. szept. 8. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:

TMC vevővel az a probléma, hogy magyarországon nem nagyon támogatott, és külföldön is viszonylag lassan kapod meg a forgalmi infókat.

Próbáld meg a WAZE-t, okostelefonokra ingyenes és elég jó is, A forgalmi ifókat a többi waze felhasználó osztja meg, valamint az ezköz tölti fel az adatokat mint pls sebessés stb a szerverre és ossza meg a többi felhasználóval.

www.waze.hu

2012. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!