Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót vagy motort választanáto...

Autót vagy motort választanátok? Melyiket kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés
Miért pont azt, és a 2-n belül melyik típusút? Előre is köszönöm a választ.
2012. szept. 1. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát. Ősszel és télen egyértelműen az autót. Tavasszal és nyáron viszont szívesen motoroznék, de csak autóm van. Egyébként ha motort vennék, kizárólag túrát. Szépek, nagyok, kényelmesek és jól is mennek. De egy kis robogó sem lenne rossz, mikor hatalmas dugók vannak mindenütt. Viszont a bajom az a motorokkal, hogy eléggé be kell öltözni. Tudom, hogy hideg van rajtuk, de a motorok sem mennek mindig 60-70-nel és néha elég kényelmetlen lehet 36-40 fokban. Robogókon nem szoktam beöltözött embereket látni, de úgy meg nem is annyira biztonságos. Budapesti létem révén egy darabig még biztos, hogy csak autós leszek. Vagyis még biciklis is, mint ahogy vagyok jelenleg is, de ez nem volt kérdés. :) Egyébként típus, hát motorból nekem a BMW 1600 GT tetszik, robogóból pedig egy Aprilla SR 50 kéne legjobban.
2012. szept. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindig is a motorok érdekeltek, az autókra csak mint használati eszközre tekintek és nem kikapcsolódás-szórakozási lehetőségre.

Most egy Bandit 250-esem van (eladó:D) de ha elviszik hamar, akkor egy Honda XL 600-ast szemeltem ki.

Nem kell ennyire pörgős gép mint a Bandit, és szeretnék a természetben is "túrázni", vagy épp egy kisebb eső után egyet csapatni :)

De ami nagyon tetszik az a Triumph Speed Triple, meg egy rakás van még :D Álmom egy legelső kiadású (1985-ös) csodás állapotú GSX-R 750-es.

Autóból imádom az UAZ 452-est, és a Lada 1200-ast :D illetve odavagyok még a VW Transportter T3-ért.

(Tudom, tudom... 19 éves létemre elég ódivatú vagyok :D)

2012. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
auto
2012. szept. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kis távokra (10km) smkp. Autót jobban kedvelem, Lada 21083.
2012. szept. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!