Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót javasolnátok a...

Milyen autót javasolnátok a kritériumok alapján?

Figyelt kérdés

sziasztok,


nemrég szereztem meg a jogsit, szeretnék valamilyen kocsit venni, de kicsit tanácstalan vagyok, ezért szeretném a segítségeteket kérni.


a kritériumok:

-használtban gondolkozok csak

-1,5, max 2millió

-4-5személyes

-SPORTOS kinézet, kellemes vonalvezetés

-kis fogyasztás

-lehetőleg dízel

-ne legyen túl régi, kb 2005 felett


Kérlek, ha javasoltok egy autót, indoklással együtt tegyétek.


köszönöm szépen



2012. aug. 31. 22:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

használt autóknál mindig benne van a pakliban hogy az ember kifog egy leharcolt darabot ami csak végtelen szívás.

De ha egy jó állapotút veszel és vigyázol rá akkor nem fog otthagyni az út szélén egyik autó sem.

2012. szept. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

B osztályos merci?

[link]


Ez legalább valóban kényelmes és 5 főnek sokkal több hely van benne, mint egy rönóban...


Ilyen kritériumokkal valóban sportos autót úgy sem fogsz találni - max. szép vonalvezetésűt.

2012. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]

Seat Leon? Választék van bőven, ez csak egy példa.. Személyes tapasztalatom nincs vele, de a kritériumoknak megfelelhet.

2012. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én vagy Ford Mondeot vennék, vagy Renault Meganet.

[link]

[link]

Nekem a Renault teszik jobban, de Ford sem rossz. Amúgy meg a B osztályos Merci új alapára több mint 7 millió, szóval ha egy használtat 2 millióért adnak, akkor biztos hogy van vele valami komoly probléma, hiába 6 éves már. És még nem is kényelmes. Ültem már ilyenben és a saját '997es Renault Meganemat nem adnám érte oda. Nagyon is kényelmetlen. Kemények az ülések és a hátul ülők nem látnak előre ki.

2012. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
[link] itt minden kocsit ellenőrizni tudsz. tulajdonosok leírják a tapasztalataikat mielőtt megvennéd a típust, azelőtt nézz utána...alfát semmiképp se csak a baj van velük
2012. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Alfa GT/159 1.9JTD

Honda Civic (Ufó) 2.2 iCTDI

Fiat Bravo 2 1.6/1.9JTD


Mind esztétikus, sportos, megbízható autók. Meglehet velük jelenni. Az összeset volt szerencsém kipróbálni, mivel ismerőseimé. Vezetési élményben jók, nem olyan mint egy 5-ös Golf, hogy elunod bennük az életed.

2012. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!