Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót javasolnátok a...

Milyen autót javasolnátok a kritériumok alapján?

Figyelt kérdés

sziasztok,


nemrég szereztem meg a jogsit, szeretnék valamilyen kocsit venni, de kicsit tanácstalan vagyok, ezért szeretném a segítségeteket kérni.


a kritériumok:

-használtban gondolkozok csak

-1,5, max 2millió

-4-5személyes

-SPORTOS kinézet, kellemes vonalvezetés

-kis fogyasztás

-lehetőleg dízel

-ne legyen túl régi, kb 2005 felett


Kérlek, ha javasoltok egy autót, indoklással együtt tegyétek.


köszönöm szépen



2012. aug. 31. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem a sportos kinézetet üti a kis fogyasztás kritérium. Nem gyártanak semmit sportosnak ha nem raknak bele motort :-(
2012. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
3 ajtós Fiat Stilokat nézd meg szerintem. Nekem tetszenek.
2012. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Előző vagyok indoklás lemaradt : 2001-2007-ig gyártották. 1.9 JTD motorral takarékos és a 105Le-s motor jól is mozgatja. 2005 utánikban már orvosolták a gyermek betegségeket. Vonalvezetése kicsit konzervatív, de pont ezért szép szerintem. Alkatrész árak nincsenek az egekbe, ha bontott ra van szükséged azt is betudod szerezni.
2012. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen árkategóriában igazán szép autókat szerintem az olaszok vagy a franciák között találsz.


[link]


A mai olasz autók egyáltalán nem rosszak, a sportos kinézet megvan és ezzel a motorral nem is fogyaszt sokat.



[link]


[link]


ezekkel személyes tapasztalatom nincs, hülyeséget meg nem akarok írni. De a kritériumoknak megfelelnek.

2012. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
mitsubisi colt: de ezek az feltételek mellett csak az insportot választanám. 1,3as benzines ( tudom hogy lehetőleg dízelt szeretnél) de ezekből szinte csak benzines van :S 1,3as benzines 70kw ami 95 lóerő. 1,3-as motorból azért gyönyörű teljesítmény a stabil 180-190 futása, városban kiskirálynak lehet lenni, de autópályán is kiránt a bajból ha szükség van rá. A méretei döbbenetesek: hátul ha teljesen hátra van tolva az ülés, akkor is kellő hely marad a hátul ülőknek is.
2012. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
COlt folytatása:D Fogyasztása 5,2ből megáll :D de autópályán is 6,7-6,8ból de okosan 5 alá is lehet vinni. Az Insport modell a mezei Colt-tól igen sok mindenben eltér. Az optikai beavatkozások közül a legszembetűnöbb a 16 küllős 16 collos könnyűfémfelni garnitúra, a rajtuk feszülő Bridgestone Turanza ER300-as, 205/45 R16 méretű abroncsokkal. Emellett sötétítettek az első lámpafoncsor világítás szempontjából haszontalan részei, sötétítettek a hátsó lámpák, színre van fújva minden, amit színre lehet fújni. csak ajánlani tudom
2012. aug. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
E46 320D?
2012. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ilyen áron nincs belőle túl nagy választék.


[link]

2012. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Sok km van bennük,de érdemes megnézni.


[link]

2012. aug. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddig válaszokat.


a javasoltak közül eddig az alfák, és a laguna fogott meg nagyon, jó választás lenne a valamelyik mellett döntenék?

megbízható autók?

2012. szept. 1. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!