Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóhifit javasolnátok?

Lacko1996 kérdése:

Milyen autóhifit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Az autó egy Seat Cordoba lenne 2001-es évjáratú, lécci linkeljetek már pár cuccot amiből összeál egy jó autó hifi, és ha lehet árral együtt, olyan hifit akarok az autóba ami hangosan is tisztán szól.
2012. máj. 28. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi,de én nemértek hozzá,de szeritem írj egy ár keretet is,mert elég drágák is vannak,vagyis összelehet olyant is állítani szerintem ami elég drága. :)
2012. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy autohifi műhelybe, és mondd el, mit szeretnél. Ott tudnak tanácsot adni, és akár meg is hallgahatod, hogy milyen készülékek vannak. Fejegységben én Alpine vagy Pioneer márkákban gondolkodnék. Nekem egy Alpine CDE-123R van, és elképesztő, hogy mennyivel jobban szól a gyári Blaupunkt fejegységnél.
2012. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!