Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort javasolnátok?

Milyen motort javasolnátok?

Figyelt kérdés

Friss A1 jogsim van. Nem tudok dönteni, hogy milyen motor vegyek, több kiszemeltem is lenne. Ti mit javasolnátok?

Nekem nem fontos hogy 150-160 at menjen, nem száguldozni akarok. Megelégednék egy 90-100 as utazóval, leginkább túrázásokra használnám és a sport kategória, ami tetszik.

Ha 4T, akkor CBR lenne a választott. Igazából az nem baj nekem, ha kicsi mert 175 cm vagyok és 82kg, elbírna? :D

Ha 2T, akkor RS 125. Viszont ahhoz nincs kedvem, hogy 7-8 litert egyen.

Várom a véleményeteket és a tapasztalatotokat CBR-ről és RS-ről! Amit összegzésként egymás mellé tudok állítani, hogy CBR nem megy sokat és függ a vezető súlyától is, de cserébe keveset eszik és nem szervízigényes. Ezzel szemben az RS megy, de sokat eszik (amiket olvastam, hogy 7-8.. na ez nekem sok) és sűrűn kell szerelni.

Előre is köszönöm!



2012. ápr. 9. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
CBR-nél nincs jobb motor számomra :P
2012. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
CBR megál 3-5 literből,téged vinne mint a huzzat,szóval nyugodtan fegyél azt :D
2012. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!