Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha veszek egy 125ccm-s motort...

Ha veszek egy 125ccm-s motort 50-es papírokkal, akkor le tudom rendszámoztatni?

Figyelt kérdés
MI kell hozzá?
2012. ápr. 8. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nem tudod lerendszámoztatni. Vagy ha igen, akkor rohadt sokba fog kerülni.
2012. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De lelehet, ha az összes hivatalos papír megvan. Külföldről hozott gépnél adásvételi, vám papír meg az isten tudja micsodák. Nézz utána jobban, annyira nem vágom mert én nem rendszámoztattam le :D Nem is volt csak egy magyar adás-vételije.
2012. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen legálisan nem, de "félig legálisan" igen - viszont a világon semmi értelme, mert regadó + műszaki vizsga + rendszám + törzskönyv... SOKKAL olcsóbb megvenni egy magyar papíros 125-öst, mint ezt a műveletet végrehajtani.
2012. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ha nincs vázpapír akkor még ez az utobbi se.
2012. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as : nincs igazad , sok esetben sokkal olcsobb itthon forgalomba helyezni,mint a mar honositott gepet megvenni . En most jutottam tul egy 250-es robogo honositasan , figyelembe veve mindket esetben a koltsegeket , nagyjabol 55-60eFt-tal jottem ki olcsobban ,mint ha rendszamosat vettem volna itthon . Es 2 ev friss muszakival van a nevemen a robogo.


Egyebkent itt egy hasznos blog : [link]

2012. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 5/


Te olvastad a kérdést / válaszokat is vagy csak trollkodsz?


Itt arról van szó, hogy NINCSENEK OKMÁNYAI a 125-ös motornak.

2012. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen hatoska, pont a te valaszodat olvastam es pont valaszoltam is ra ,de igen trollkodok, ezek szerint te is,hiszen nem olvastad,hogy nincsenek papirjai ,csak valaszoltal,hogy draga lenne,nem eri meg,vegyen itthon rendszamosat . Szoval ha ez trollkodas,akkor nezz magadba
2012. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked nagyon erős szövegértési problémáid vannak...
2012. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5-ös: Mégis, hogy a csudába helyezne forgalomba egy olyan motorkerékpárt aminek az előző magyar gazdájától nincs semmilyen papírja (törzskönyv, forgalmi engedély) ami az átíráshoz kell, csak maximum egy adásvételije az is 50ccm-esnek kiállítva?
2012. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!