Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tuningolt Ford Focus autóról?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem gyönyörű! Ti megvennétek?



2012. aug. 25. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez valami... nem is tudom mi!


Túl van csicsázva az egész ahogy van!

Na meg persze 2milláért!!!!! túl sok érte!

2012. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hihetetlenül ronda, nekem nem kéne.
2012. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
500.000-et adnék érte
2012. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oda a tuningolt autókért.De azért nem annyira ronda az én szememnek.Esetleg akinek nem tetszik,írja le,ha van kedve,hogy mi is az amiért nem sikeres ez a tuningolás.Főleg,hogy nem csak külső csicsa,hanem a motor is cserélve van,tehát nem csak a hangja erős :)
2012. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem pl nem jön be az, hogy az ajtó fel nyílik, a belseje túl világos és a színe sem túl jó az én szememnek. és még k*rva drága is.
2012. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem elég jól néz ki, mintha most lett volna kivéve valami éjszakai utcai versenyről :D
2012. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ennyiért nemhiszem hogy megvenném, perszeb olcsóbban nem akar megválni tőle biztos a tulaj, erre az autóra rengeteg pénz lett költve, persze ezt visszakapni nem fogja sose, aki ilyesmire költ az autóján. Egyébként volt ehhez az autóhoz szerencsém egy találkozón, élőben is szép és jól megy, de ennyit nem adnék érte, talán 1.5 millát... de kinek a pap, kinek a papsajt
2012. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tényleg szép az autó!Az ára túl magas,de szerintem is sokat költött a gazda rá,amit nem fog vissza kapni!Hogy neked megéri-e azt te tudod,mindenesetre nagyon ott van!
2012. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!