Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Behorpadhat a Ford Focus...

Behorpadhat a Ford Focus teteje, ha ráülök?

Figyelt kérdés

a szerény 85 kilómmal szeretném kivitelezni ezt a mutatványt, és nem, nem rendőrautón, hanem sajáton, egy poénos fotó kedvéért. :)

esetleg netán valakinek valami tapasztalat? :D

köszi


2012. aug. 12. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nagy poén ráulni egy autóra, mit ne mondjak!


Ülj csak rá nyugodtan, nem fog behorpadni.

2012. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85 kilóval Én nem rizikóznék..XD
2012. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 crx-es ***** válasza:
nem horpad be 100 kilo alat se ez lesz a leg poénosabb kép
2012. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Nekem kettes Focus kombim van, néhányszor voltam már a tetején ilyen-olyan okokból... :P :D


Ráállni biztosan nem állnék rá a középső részére, a szélén (a tetősínnél vagy a sín helyénél, ugye kiviteltől függően) minden további nélkül. Ülni talán kevésbé rizikósabb, mert nagyobb felületen oszlik el a súlyod - de ha biztosra akarsz menni, akkor támaszd meg magadat a kezeddel a tető szélénél.


Egyébként a tetőt belülről vissza lehet nyomni, ellenben a belülről mindenféle hegesztett idommal erősített motortértetőnél. Trust me, a tapasztalatomat mondom. :D

2012. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nekem a tetőt és a motorháztetőt is sikerült visszanyomnom bár fókuszon
2012. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
nem horpad be de ha kész a vicces kép akkor ne felejtsd el beküldeni napiszarra :D xd
2012. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Agent K, köszi a normális választ.

a többi kedves embernek is hálás vagyok, h ennyit fáradozott azért, h ökörségeket írjon, és cseszegessen. :)

ha megtaláljátok a FB profilomom a képet, nyugodtan küldhetitek napikakira :P


sztem ez még mindig egyedibb és normálisabb kérdés mint a sok "vezethetek az okmányirodás papírral, ha még nem jött meg a jogsim?" típusú...

2012. aug. 12. 15:46
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Én csak annyit írtam,h nem rizikóznék,nemkell egyből szipogni XDddddddd
2012. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Én is rendszeresen rászoktam ülni az autómra, pedig 97 kg vagyok. Egyszer sem horpadt még be. Egy Ford Focus azért elég erős autó, bár nem tudom melyik évjárat van nálad. A közepére max töröküléssel ülj, a széleire meg tökmindegy. Ahogy Agent leírta.
2012. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Én álltam már rá Daciának a tetejére. Kicsit behorpadt, de vissza is ugrott amint leszálltam róla. Bár mondjuk én 55 kiló vagyok... :D

18/f még mi előtt azt hinnétek hogy egy kis 8.-os. :D

2012. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!